Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a blackberry q10...

Szerintetek a blackberry q10 jó telefon?

Figyelt kérdés

ilyet szeretnék majd venni januárban amikor összejönrá a pénz.szerintetek megéri? nekem nagyon tetszik:)ez biztonságos oldal? innen biztonságos rendelni?

[link]


amúgy gondolkoztam még ezen:

[link]

meg még ezen:

[link]

szerintetek melyik érné meg jobban? mindig évente cseréltem a telefonomat kb de most nem szeretném leváltani egy évmúlva.



2013. aug. 28. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mire szeretnéd használni. Egy biztos: BB7-es (harmadik link) készüléket ne vegyél, mert csak SMS-ezni és telefonálni tudsz vele, levelezéshez külön előfizetés kell.

E6-ot szerintem újonnan már nem nagyon kapsz, és már elavult, alkalmazást már nem nagyon fejlesztenek hozzá.

Q10 már BB10 OS-t futtat, ez abszolút korszerű, de alkalmazásokban a népszerűbb platformokhoz képest nagyon szegény. Nekem Z10-hez volt szerencsém, magamnak biztosan nem vennék, de ha nálad alapfeltétel a QWERTY-s kialakítás, nem nagyon van választási lehetőséged...

2013. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!