Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen készüléket ajánlotok?

Milyen készüléket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy van egy távolabbi kilátásom-ami tényleg távoli.

Van jelenleg egy elég gyenge okostelefonom,de muszáj még megtartanom,nem tudok újat vásárolni,csak akkor,ha jövő nyáron elmegyek diákmunkára.

Valahogy kihúzom ezzel ezt az egy évet...

Fontos szempont nálam a kamera,és hogy ne noname kínai legyen.Kérdés:jövő ősszel érdemes lesz-e olyan,jelenlegi csúcskészülékeket megvenni,mint most az iPhone 5S (jövő szeptemberre már a 6 jön ki..),Galaxy S4,vagy Xperia Z?

Mert ezek most a legjobbak a kategóriájukban,de jövőre már lesz trónörökös minden készülék esetében.

Ki mi mellett érvel?Volt már iPhone-om,nagyon szeretem az iOS-t,de a 3G-t el kellett adnom,már nem tudtam használni.(amíg ért valamit,eladtam)

Jelenleg droidos telefonom van,de szerintem iPhone-ra nem jön össze a pénz. :(

Szerintem teljesen használható lesz még jövő ősszel egy iPhone 5..és az ára is lentebb csúszik majd,hiszen addigra 2 újabb modell is kijön.


2013. aug. 28. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyere vissza jövő ősszel.
2013. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!