Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkremehet a telefonom, ha...

Német huhász kérdése:

Tönkremehet a telefonom, ha sokszor cserélek rajta rom-ot? Vagy ha egy előző verziót rakok rá vissza?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem tönkretételre gondolok, hanem arra, hogy veszt a teljesítményéből(lassabb, akadozósabb lesz)
2013. aug. 28. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, alapvetően ha jó romokat raksz rá, akkor nem árt neki.
2013. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
CSak mert van egy samsung galaxy s2-es telefonom, amire rátettem a hivatalos samsung jelly bean-t, csináltam egy gyári visszaállítást, és szaggatott, akadt és a google play-ba nem lépett be soha, mert bug-os volt. Ezek után kipróbáltam két Cyanogenmod verziót, amik tényleg gyorsak, de sajnos annyira sok benne a hiba, hogy visszatettem rá a hivatalos ics-t. Most viszont olyan mintha többet akadna, fagyna. Lehet ez azért mert sokszor cseréltem rom-ot?
2013. szept. 3. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!