Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SGS 4 megéri az árát? (137e...

SGS 4 megéri az árát? (137e ft)? Vagy mást vegyek 150ig?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ennyiért esetleg, még a HTC One a jó. Szerintem egyik sem éri meg az árát, mindkettőt használtan venném (persze csak személyes átvétellel.
2013. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Htc-t semmiképp nem vennék :/
2013. aug. 28. 22:24
 3/17 anonim ***** válasza:
Pedig en is azt javaslom . Ha mar android,akkor csakis a htc one . Volt s4-em , nagyon nem nyujtja azt a felhasznaloi elmenyt,amit elvarhatsz egy ilyen hw-tol ,akadozos,a ram folyamatosan 90% felett jar es a tul erzekeny kepernyo miatt sokszor a zsebemben kioldodott a billentyuzetzar ,ezert talalomra hivogattam szamokat es van par foto is a zsebemrol
2013. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Osynho ***** válasza:
+1 szavazat a HTC One-ra.
2013. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
még egy a One-ra. Az eddigi HTC-k nekem se jöttek be (a One X még elment volna, de zavart, hogy az oldalán van a töltőalj), viszont május óta nyúzom a One-omat, és a mai napig öröm ránézni is, használni meg főleg :)
2013. aug. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak azok ajánlják a HTC One-t akiknek még nem volt a kezükbe (vagy csak 2 percig)SGS4.Hihetetlenül jó teló,semmi lagg meg fagyás,fantasztikus felhasználói élmény.Nekem ilyen van már egy ideje de semmi pénzért nem cserélném le.Amikor vettem mondta az eladó hogy nézzem meg a HTC One-t is mert hogy az ilyen meg olyan jó.Aha persze.Egy nagy ömlesztett fémdarab igénytelen dizájnal.A belsejére már nem is voltam kiváncsi.Szóval ha egy igazán okos és megbízható telót akarsz akkor SGS4.Ennyiért meg főnyeremény.
2013. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát nézőpont kérdése : én 3 hétig bírtam használni ,utána 20e Ft veszteséggel ,de eladtam - ez volt a legboldogabb része a közös életünknek.
2013. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Osynho ***** válasza:
76%

"Csak azok ajánlják a HTC One-t akiknek még nem volt a kezükbe (vagy csak 2 percig)SGS40"


Neked se volt tovább a kezedben egy One. :)


"semmi lagg"


Pedig elég sokan panaszkodnak mikro akadásokra, ami ennyi pénzért több, mint érdekes.


"Egy nagy ömlesztett fémdarab igénytelen dizájnal."


Ezzel a véleménnyel azért erős kisebbségben vagy. A One dizájnját csak dicsérni szokták, de ha még nem is tetszik, akkor se mértem, hogy hogy lehet a Samsung egyen-lerágottcsont-szappantartó formáit favorizálni. :/ A One legalább egyedi megjelenésű. Félreértés ne essen, tetszik az S4, tényleg jó kézbe venni, stb, de egy újabb rókabőr szerintem. Az anyaghasználatot felhozni meg külön poén, a fémet leszólni, miközben az S4 eldobható műanyagpohárból van... :)

2013. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az S3 óta kb 8 telefont hoztak ugyanazzal a formatervvel. A HTC legalább valami újat, egyszerűt, és letisztultat csinált. Az, hogy neked egy műanyag szappantartó jobban bejön, más kérdés. Egyik kollégával telefont cseréltünk egy hétre. Ebből kettő lett, és utána is csak egy heti folyamatos nyaggatás után volt hajlandó visszacserélni.. ha az enyém lett volna, két nap után falhoz csaptam volna, annyira laggolt a sok parasztvakitó funkciótól
2013. aug. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nekem igazából S4 sem HTC sem jön be..van alternatíva?:D
2013. aug. 30. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!