Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra milyen tanuláshoz...

Androidra milyen tanuláshoz alkalmas offline alkalmazásokat tudtok?

Figyelt kérdés
10.be megyek és szeretnék egy kis plussz segítséget a tabomra :) előre is köszönöm
2013. aug. 29. 10:50
 1/3 anonim válasza:
Ilyen program nincs...Én úgy szoktam csinálni,hogy ami nehezen megy,azt kiírom egy Word-be a gépemen,majd rárakom a mobilomra,ott pedig Quickoffice-al nyitom meg.Ennyi...
2013. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen tanuláshoz alkalmas programot akarsz? Tanuláshoz ami jól jöhet az egy PDF olvasó (mondjuk Adobe Reader) és egy szövegszerkesztő (pontosabban elég, ha csak meg tudja nyitni), ilyenből van millió. Én Google Drive-ot szoktam használni, ingyenes, tölthetek fel már létező dokumentumokat, vagy ott is tudok újakat csinálni, és szinkronizálja a tablettel.
2013. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogalmazz picit konkrétabban, ha lehet! Mindenesetre talán egy órarendet tudok ajánlani (a neve Órarend, készítette a klwinkel.com, ingyenes), beírod a tanárokat, órákat, termeket, összeállítod az órarendet, beíroda a házikat, dolgozatokat, szünetek idejét, és ha kell, akkor widgeten ki is jelzi. Nem tudom, erre céloztál-e, ha nem, akkor hagyd figyelmen kívül.
2013. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!