Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan oldható meg csak pár...

Hogyan oldható meg csak pár hónapra a net egy tableten?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy tabletet. Otthon van net,az iskolában meg amúgy sem neteznék. Igazából csak a nyári időszakra kellene nekem net. A nyaralónk Balatonmáriafürdőn van, a Tmobile lefedettségi térképét megnéztem (3g) és ott úgy láttam,hogy elérhető Balatonmáriafürdőn.

Van olyan lehetőség,hogy csak pár hónapra szeretném igénybe venni? Melyik csomagot kell ilyen esetben választani? Mennyibe kerül?

(vodafone-t nem szeretnék,mert az somogy megyében a mi környékünkön nem nagyon működik)



2013. aug. 29. 11:43
 1/5 anonim válasza:
te figy én máriafürdőn voltam idén két hétig és nagyon szar volt a t-mobile net. A fura az,hogy a nyaralós utcákba a legtöbb helyen nagyon rossz,viszont bent a csatornánál meg a központban jól jön szóval nagyon vigyázz. A vodafoneval viszont nem volt probléma,jól jött a hsdpa. Egyébként hogy ne lenne. Lehet venni adatforgalmi alaput napra,hétre,hónapra stb. Viszont akkor a tabletnek 3g képesnek kell lennie,szal sim kártyát lehessen belerakni.
2013. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100 mb / 1000 Ft, 500 mb / 2000 Ft, 1000 mb / 2500 Ft havonta mindegyik szolgáltatónál. Viszont ha sűrűn YouTubeozol, akkor az 1000 mb is kevés lesz.
2013. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
így van, elég venned egy sima feltöltős domino kártyát, megrendeled valamelyik go! net csomagot, és akkor mondod le, amikor akarod meg amikor lemegy a pénz a kártyáról. t-mobile-al nekem is elég sok gondom van, vodafone-os netet általában csak wifis volánbuszon használok, és sok helyen, ahol telóm max 2,5G-t jelez, ott a wifi simán hozza a normális sebességet. Itt nálunk pedig körülbelül 3 megát tud a 3G, szóval 7 megát nehezen éri el...viszont használható. Máriafürdőn is kb ennyi lehet, de amint látom másnak van már ott tapasztalata.
2013. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Balaton környékén katasztrófa a T-Mobile lefedettsége. Nagyon sok hely van ahol a Vodafone még vígan megy 3G-vel de a T-Mobile már a 2G hálózattal is hadilábon áll. A Telenor lefedettségéről nincs tapasztalatom.
2013. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Különösen Alsóörsön nagyon gáz a T mobile net. :)
2013. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!