Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a HTC...

@Elomania.kerci kérdése:

Mi a véleményetek a HTC Desire C-ről?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mi a véleményetek a htc desire c-ről. Lennen lehetőségem, hogy azt, vagy bb 9320at vegyek, esetleg Htc wildfire/ wildfire s-t.. Melyket válasszam?
2013. aug. 29. 12:24
1 2
 1/12 b95 ***** válasza:

A Desire C mindenképpen jobb, mint a Wildfire S.

Ebben (~30k) az árkategóriában nem nagyon van jobb telefon.

[link]


40k körül viszont ott a Lumia 520 vagy a 620!

2013. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
NEM NAGYON VAN JOBB TELEFOOOON??? :D honnan szeded ezt a baromságot? 600 MHz Armv6 MSM7225 processzor 30000-ért???? Az Xperia Tipo röhögve szétalázza ezt a szart...
2013. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*MSM7225A
2013. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 b95 ***** válasza:

Xperia Tipo:

Qualcomm MSM7225AA

800 MHz Cortex-A5

Adreno 200


Desire C:

Qualcomm MSM7225A Snapdragon

600 MHz Cortex-A5

Adreno 200


árban egy kategória, a különbség meg (prociban) 200 MHz.

A HTC-nek viszont közel 2x akkora a belső tárhelye, fejletteb a Bt, közel azonos méret mellett nagyobb a képernyője, egy fokkal jobb a kamerája.

És bár ez abszolút ízlés dolga, de szerintem a Sense jobbra sikerült, mint a Sony felülete. (persze simán lehet, hogy valakinek meg pont a Sony-é tetszik jobban. Ezt elfogadom, nincs is ezzel semmi baj.)

2013. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én tipot akartam venni, de sajnos pont kifutott t-mobilenál, ugyhogy maradt a desire c.


Nem igaz, hogy ilyen 20-25 ezer forintos kategóriában nincsen vállalható telefon (mozaik xs-re értem ezeket az árakat t-mobilenál, készülékváltással)


Meg tudtam volna még venni az uj desire 200-at, ami kb teljesen ugyanaz, mint a desire c, csak 1GHz orajelű chip van benne.


Végülis azért vettem a desire c-t, mert azt hittem, hogy legalább autofokusz van benne. Ugyanis, nekem 2006 óta mindig olyan telóm volt, amiben van autofokusz és led lámpa, tehát legalább fényképezni lehet vele.


Ja meg a desire 200 jobban is tetszett, mert szögeletes és amugyis csak pár ezer forinttal került volna többe (benchmarkon is kb kétszer több pontokat ér el, mint a C).


Na de, desire c-röl hamar kiderült, hogy autofokusz nuku.


Rólam azt kell tudni, hogy előtte x10 minim volt, amiben legalább teljesen vállalható a kamera, viszont nagyon apró a telefon és az akksi se birja valami sokáig (ilyen 5-6 óra folyamatos nyomkodás)


Na de ez a desire C mindenképpen előrelépést jelentett nekem, mert végre multitouch, meg hvga képernyő, meg ujabb android (2.1 helyett ICS), 512 mega ram, 1 giga tárhely az alkalmazásoknak (x10 minin ilyen 40-50 megától több nem nagyon marad miután feltettem pár alapvető appot). A cpu is kicsit fejlettebb, mint a régiben, de alig jobb a telo a benchmarkokon... :(


De legalább ez a teló birja 8-10 órát is folyamatos nyomkodással, gyorsan kapcsolódik a wifi (az uj android miatt), király az uj gmail, az uj gmail chat, stbstb.


szal végülis annyira nem rossz.

2013. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

folytatom:


kb olyna érzésem van, mintha ez a telefon annyit tudna, mint egy iphone 3 anno 2007-ben... :(

2013. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

folytatom:


a beats audio funkciorol meg ennyi a véleményem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 b95 ***** válasza:

előző: persze, van 20-25 ért is vállalható telefon, viszont az a nem mindegy, hogy kinek mit jelent az, hogy vállalható.

ha neked megfelelő akkor használd egészséggel! :-)

2013. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

jaj, hát olyanokat olvasok néhol, hogy gyerek azon sir, hogy nem tud egyszerre webrádiót hallgatni, meg 3d-s játékot játszani a telóján, mert akadozik a zene...


Meg az is érdekes, hogy elvárják az emberek a telepatikus képességet egy telefontól, ellenben pc-n meg még minidg egérrel kattingat a scrollbaron és billenytüzetet is csak gépelésre használja meg max a nyilakat...


2005-2006 környékén mikor azt mondtam az ismeröseimnek, hogy milyen jó gyors az uj telóm, mert már 210 MHz ARM9 van benne, akkor kiröhögtek, hogy egy telóba nincs is processzor.


Továbbá:


egy csomó dedikált app valojában csak egy webkittel összebaxott kis béna böngésző, ami egy-egy adott weboldal olvasásához van megcsinálva.


Aztán ahelyett, hogy az ember a böngészőből nyitná meg ezeket, ehelyett járat 5-6 külön appot mindegyikhez.


Akkor arról nem beszélek, hogy éjjel nappal bekapcsolva a helymeghatározás a telón, aminek qrvára nem látom az értelmét, hisz ha eltüni a teló , akkor fogalma nincs arról, hogy vissza lehet keresni térképen, hanem inkább rohan venni egy új telót.


Ja meg hát alapjában véve nulla értelemmel nyomkodják a telefonokat az emberek, nem érzik át sem a memóriakezelést, se az androidos sajátosságokat. Letöltik az első arcukba nyomott alkalmazást, még akkor is ha egy tulméretezett ipari hulladékról van szó, amit talán egy kis 15 éves surmó tákolt össze sablonokból.


Én tökre örültem, hogy lettek okostelefonok elérhető áron, mert régen sok funkció volt, amiről csak álmodhattam. Ezzel szemben a legtöbb ember számára csak egyszerüen megmondták, hogy ez a jó és ez kell nektek...Nekik nem voltak igényeik, nekik megmondták, hogy mire van szükségük.


Én SE K750-en is már nyomattam az opera minit meg a gmail klienset meg filekezelőt java-ról 2005-2006 környékétöl kezdve. Manapság meg egy panasz sem érkezik az átlag felhasználótól, hogy a galaxy s3 minijét nem tudja usb meghajtóként használni.


az se zavar senkit, hogy a 500 mega net elmegy 1 hét alatt a sok idióta alkalmazás háttérforgalma miatt, mert nagy gazdagságában kitelik, hogy havonta 500 ft pluszért vegyen még 200 megát...mert a belassitott netről netezni nagyon derogáló lenne és különben is annyira fontos ember ő, hogy egyszerüen nem ér rá várni a lassu netre!


szóval csak ennyi...


ok van egy minimális %, aki vállalatirányitási szoftvereket nyomat telon meg vállalati levelezést, de azok nem a kis nyáladzó tini suttyók, akik a starbuckba menőznek a tepsijükkel.

2013. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 b95 ***** válasza:

az emberi hülyeségre valóban nincs megoldás.

de mi van azokkal, akik mondjuk Real Racing 3-mal szeretnének játszani?

Az egy 25k-s telón tutibiztos, hogy nem megy.


persze nyilvánvaló, hogy a legtöbb embernek elegendő lenne egy olcsóbb mobil is, csak hát kell az 5+ coll, hogy mindenki lássa, amikor fécbúkozik...

2013. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!