Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvegyem a Z Ultrát?

Megvegyem a Z Ultrát?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk lehet már kapni a z ultrát kérdés hogy megvegyem-e mert nagyon jó de a honaminak jobb lesz a kamerája... megvegyem vagy várjak???
2013. aug. 29. 14:57
 1/4 dirtboy ***** válasza:

neked kell ezt eldönteni.


egyébként hagy kérdezzem már meg nem kötekedésből hanem csak mert érdekel hogy egy ekkora nagy méretű telefont mire lehet használni a hétköznapokban?

vagy egyáltalán hogy lehet megoldani vele egy normális napot úgy hogy ne legyen kényelmetlenség?

nekem egy g pro kéne de mérete miatt esélytelen számomra.

2013. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 uno20001 ***** válasza:
0%
Ne. Vegyél iPhone 5-öt.
2013. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én sem venném meg, mert "minek"? kameráról valóban...hát nincs mit mondani az ultránál. engem a mérete nem is konkrétan elriaszt, hanem agyf *szt kapnék tőle...van egy nexus7-em, azt sem raknám zsebre...ez meg csak egy kicsivel kisebb...a hardvert meg nem tudni mire szeretnéd használni...azon kívül, hogy szintetikus tesztek pontszámaiban gyönyörködsz.
2013. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Várd meg a Honamit!!! Több oka is van ennek. Az egyik, kisebb, kompaktabb, kényelmesebben elfér bárhol, akár zsebben is.

A másik, 5" vs 6,4".. a 6,4et lehetetlen 1 kézzel átérni, az 5öt át lehet

Soc megegyező, tehát gyorsaságra ugyanazt fogják tudni, FHD mind2, igaz, 5"on élesebb lesz a kijelző.

A Triluminos cucc mind2ben lesz, úgyhogy a színekkel és a betekintési szöggel se lesz gond

A ZU 8 MP, + waku sincs, még a Z1-é 20,7 MP, feltuningolt, és legalább van LED waku.

Kb ugyanakkora akksi lesz mind2ben: ZU: 3050 mAh, Z1: 3000

Tehát ha összeveted ugyanazt a hardvert, és azt h a Z1-nek jóval kisebb képernyője lesz, akkor jóval tovább fogja bírni mint a ZU, ÉS hozzátenném, a ZU is jól bírja!!

Tehát én megvárnám a helyedbe... egyébként nem rossz készülék az Ultra se

2013. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!