Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom engedélyezni azt...

Hogy tudom engedélyezni azt hogy telefonról tudjak megrendelni ilyen prémiumos cuccokat böngészős játékhoz? Darkorbit, példáúl.

Figyelt kérdés

Sony Ericsson K800i telefonom van.


Volt amikor apám bevitte a telefonomat szervízelni meg stb, és valamit csináltak vele és nem tudok rendelni semmilyen prémiumot sem az internetről.

Szeretnék DarkOrbit-hoz uridiumot rendelni a Bigpointról, de amikor elküldöm az SMS-t akkor rögtön a piszkozatokhoz teszi, és azt írja "A küldés sikertelen TELEFONSZÁM, Az üzenet letiltva, megpróbálja újból?"

Ilyenkor mi a teendő? Hogy tudnám feloldalni ezt a tiltást?



2013. aug. 29. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik szolgáltató? (T-Mobile, Vodafone, Telenor, stb..)


T-Mobile: 1430

Vodafone: 1270

Telenor talán 1220


Itt lehet engedélyeztetni az "Emelt díjas SMS/Üzenet küldését".

2013. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
T-Mobile esetén a My T-Mobile-ban is lehet engedélyezni az emelt díjas SMS-ek fogadását.
2013. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hanyas gombot kell megnyomni?

Amúgy T-mobile-s vagyok.

2013. aug. 29. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:

A My T-Mobile-hoz nem kell gombot nyomni a telefonon.

[link] Itt rámutatsz az egérrel a "Mobil előfizetésem. Belépés és ügyintézés" gombra. Beütöd a telefonszámod és a jelszavad majd belépsz.

Itt be tudod állítani az emelt díjas SMS fogadását.

Ha nem sikerül akkor írj.

2013. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!