Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 85000Ft értékben melyik a...

85000Ft értékben melyik a legjobb okos telefon amit a Tmobilban vagy a Vodafonnál lehet kapni?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lánynak

2013. aug. 29. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Xperia SP T-mob.
2013. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lányom már évek óta gyűjt egy új telefonra,de még mindig nem jött össze neki a pénze rá. Megbeszéltem a nagyiékkal,hogy összesen ennyi pénzt tudunk rászánni. Kérdeztem tőle,hogy milyet szeretne,de szegénykém még csak gondolni sem mert arra,hogy ilyen drága telefont kapna. (előfizetéses telefont nem szeretnék) Tableten is gondolkodtam,de lehet,hogy az nem lenne praktikus neki a nagysága miatt. Kérem segítségeteket! :)
2013. aug. 29. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ő biztos,hogy nem az én lányom volt. Ő most a nagyszüleinél nyaral és ott nincs internet. igazából még 15 éves,csak gondoltam,hogy idősebb lánynak jobb telefonokat ajánlotok és nem írjátok,hogy felesleges még neki ilyen drága telefon.

amúgy köszi

2013. aug. 29. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Az xperia sp nagyon jó a galaxy s3 lte is eléggé jóárasítva van 85 000 körül a tmobilban. Mind a kettő tetszhet neki nagyon jó erős telefonok. De azért tényleg picit felesleges neki. De ha tényleg kihasználja a funkcióit akkor jó de sokan csak facebookozgatnak meg 1-2 játékkal játszanak és naphosszat telefonálgatnak ilyenkor elég felesleges drága telefon de ha ő jól kihasználja csak rajta.
2013. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!