Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan frissítsek Android...

Hogyan frissítsek Android verziót pontosan, lépésről lépésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Valószínűleg van már ehez hasonló kérdés, ezért elnézést, de ez egy kicsit más jellegű lenne. Az egyik dolog, h mindenféleképpen olyanoknak szeretném a válaszát, akik már csináltak ilyet.

Nos, 1x se raktam még fel Androidot telóra, nem is frissítettem, semmi, csak a gyári van rajta. Ezért úgy gondolom, h egyszer el kell kezdeni (mint egy PC-t), és meg kell tanulni. Tudtommal nem nagy ördöngőség, de semmi ismeret és tp nélkül nem merem.

Tehát az egyik kérdésem az lenne, h mielőtt felraknák az új verziót, mit is kell csinálni előtte??? Mert hallottam vmi feltöltést, meg szinkronizálást a fiókkal, de gőzöm sincs h ezt hol kell megcsinálni.

A másik, tudom h vannak gyártóknak ilyen külön frissítésre kiélezett programjaik. Érdekelne, h mi a neve a Sonyénak, Samsungénak, HTC-jének.

Miután ezt letöltöm, rá kell dugnom ugye a gépre a telót, mert tudtommal USB-n lehet, vagy a legbiztonságosabb, vagy nemtudom.

Ezt követően kijelzi elvileg, h van e új verzió. Ha van, akkor csak simán követnem kell a lépéseket, nem kell semmit formázni meg semmi???

És ha ez kész, akkor gondolom be kell lépni ugyanazzal a fiókkal, amelyikre lementettem az adataimat, és ott lesz vmi visszaállítás???

Bocsánat ha vmi hülyeséget írtam, tényleg fogalmam sincs h hogyan kell ezt csinálni, de meg szeretném tanulni. Nem tudom h hasonló elven működik e mint a PC.

Még a formázáshoz (ha kell), hogy akkor ezt meg lehet csinálni, vagy úgy mint PC-n, a telepítő automatikusan letöröl mindent??

Köszönöm szépen a segítséget!!



2013. aug. 29. 21:31
 1/1 Titipu's válasza:
helló! attól függ milyen telefont akarsz újrarakni mert mindeggyiknél mássabb verzió meg más a rootolás, ird meg milyen telefont és ahogy géphez jutok megirom :)
2013. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!