Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 megfelelően...

Nokia Lumia 520 megfelelően kezeli a Gmail fiókot, facebook-ot?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt vagyok, de fontos infókra szükségem lenne még. Azt olvastam, hogy a WP8-on ha facebook-ozom, késnek az üzenetek, vagy esetenként meg sem érkeznek... Ez mennyire igaz? Tudom, hogy nem Goggle telefon hanem Windows-os, de a Gmail fiók működik rajta rendesen? Betölti a leveleket? (nekem fontos, mert gmail-re kapok mindent) Valamint e-mail, sms, stb. érkezéséről hogyan figyelmeztet? Van rajta LED ami az elmulasztott dolgokra emlékeztet? Bocs a sok kérdésért :)
2013. aug. 30. 11:24
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Mostanában nálam a facebook üzenetek tökéletesen működnek, pár hete volt egy ígéret a Microsoft részéről hogy hamarosan javítják, szerintem jól haladnak vele, van hogy hamarabb pittyen a telefon mint a gép. A Gmail szinkronizációval sosem volt probléma, mindig azonnal megérkezik.

Értesítési led még nincs, elvileg dolgoznak egy szoftverfrissítésen, ami a windows gombot alakítja azzá, villogni fog ha történik valami, de sok mindent nem tudni még róla, így az sem biztos hogy ez 520-on is elérhető lesz.

2013. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ!
2013. aug. 30. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!