Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy birom beállítani a...

Hogy birom beállítani a csengőhangot a mobilomon?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez nagyon hülye kérdés,de nem tudom hol lehetne beállítani arra a zenére amit szeretnék.csak úgy birtam ,hogy minden ismerősömnek külön állítgassam be...de ha egy ismeretlen hív akkor az a nagyon gagyi csengőhang szólal meg.légyszi segítsetek.(Samsung galaxy trand-em van)
2013. aug. 30. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Beállítások-hang-csengőhang beállítása.

Saját csengőhang:

Az SD kártyán hozzunk létre egy ringtones könyvtárat és másoljuk be ide azokat az mp3-akat, amelyeket csengőhangként szeretnénk használni.

Válasszunk csengőhangot.


Illetve a legtöbb zenelejátszó programban van "beállítás csengőhangnak" menüpont + googla playen is vannak ilyen alkalmazások.

2013. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. aug. 30. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!