Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül gyorsan az iPhone...

Miért merül gyorsan az iPhone 4S-em? Folytatás lentebb.

Figyelt kérdés

A probléma, hogy az iPhoneomat napi kétszer kell minimum tölteni és a Beállítások > Általános > Használat pontban a használati -és a készenléti idő szinte megegyezik (/hasonló, mivel órák elteltével is csak 5-10 perceket változik). Egy éjszaka alatt lemerül, ha nincs töltőn. Próbáltam már restoreolni többször is, kipróbáltam az összes ilyen tanácsot (fényerő, rendszerszolgáltatások, airplane mód, stb..) de semmi nem segített. Rendeltem új akksit is, de azzal is ugyanez a helyzet. Arra gyanakodok, hogy valami folyamatosan használja az iPhone-t, még úgy is ha ki van kapcsolva a WiFi, 3G, hálózat; egyszóval minden...

További segítség lehet, hogy egy app szerint a RAM 110-120 MB, miközben az összes többi applikáció be van zárva multitaskingban.



2013. aug. 31. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jailbreak-el nyomj neki egy restore-t, lehet segít! Sok minden merítheti, de a 4s sajnos alapból gyorsan merül, az enyém is gyakorlatilag egy napot épp hogy kibír, non-stop töltőn van :(
2013. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy már többször is restoreoltam. Igen tudom, hogy a 4S gyorsabban merül, de ennyire nem kéne, hiszen airplane módban, készenlétben is úgy merül, mintha használnám. Egy ismerősömnek is minimum 1 napot kibír.

A leírásban nem utaltam rá, de 6.1.3-as iOS fut a készüléken.

2013. szept. 1. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nezd meg ,hogy nem hasznalja-e valami alkalmazas a helymeghatartozast . Nagyon nem indokolja semmi ezt a rovid hasznalati idot , az eddigi legjobb akkuval rendelkezo telefonom a 4s volt
2013. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!