Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit szóltok ehhez a telefonhoz...

Mit szóltok ehhez a telefonhoz? Megérné megvennem? Ez az android jo?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 31. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg: a Gigabyte alig ismert márka, az áráért sokkal jobb telefonokat is kapsz! Nagyon jól ismert márkákat, amelyekről tudni lehet, hogy minőségi telefont csinálnak és hasonló vagy nagyobb tudással!
2013. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megint én! Hasonlítsd csak össze néhány másikkal:


[link]

2013. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak az a gond.hogy a 110 eur-t nemnagyon szeretnem atlepni,es itt atszamitva,azert ezek többe kerulnek :/
2013. aug. 31. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja értem! 110 euró nagyjából 33000 Ft, ennyi pénzért nincs olyan, ami hű de jobb lenne nála, akkor viszont jó! Főleg garanciával!
2013. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 magos ips kijelzős teló 30 000 ért nem igazán van máshol. És ha ez az a gigabyte ami alaplapokat is gyárt akkor egy tök jó márka.
2013. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!