Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L mobiltelefonommal...

Csingilingg84 kérdése:

Xperia L mobiltelefonommal akadt egy kis gondom? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! (: Már több mint egy hónapja boldog tulajdonosa vagyok az Xperia L telefonomnak, de most egy olyan problémába ütköztem, amit nem tudok megoldani. Épp az ébresztőórám hangját akartam beállítani, amikor szokás szerint több lehetőséget ajánlott fel aszerint, hogy honnan válassza ki a hangot. Én mindig a saját zenéim közül válogatok, most azonban elkövettem azt a hibát, hogy a gyári hangokra mentem, és végül a "Mindig"-re. Azóta csak onnan tudok válogatni, még akkor is, ha új csengőhangot akarok beállítani. Ez pedig szörnyen zavar, és akármivel próbálkozom, nem tudom visszacsinálni. Nem is lehet? Kérlek segítsetek, nagyon hálás lennék, ha valaki tudna megoldást?

2013. aug. 31. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj a beállításokba, ott az alkalmazásokba majd a mind -re. Keresd ki azt az appot amihez bepipáltad a mindig -et, nyomj rá, majd válaszd az alapért. törlést.
2013. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Sem az adatok törlésére, sem a gyorsítótár törlésére, sem az alapértékek törlésére nem lehet rámenni.. Most mit tudok csinálni? :S
2013. szept. 1. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Beállítások vissza állítása.
2013. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!