Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone 7.5-re lehet e...

Nevmarfoglalt? kérdése:

Windows phone 7.5-re lehet e valamilyen android rendszert tenni, ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, legtöbb WP-s készülék bootloadere sem nyitható.
2013. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha letörlöd az eredeti rendszert és helyette ezt akarod feltelepíteni, elvileg lehetséges, mert mindkettő OS, szóval próbáld meg! Hacsak nem ez a típus eleve olyan hardverrel készült, ami blokkol más rendszert, nem tudom, van-e ilyen!
2013. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

most akkor lehet vagy nem?es ha igen hogyan?

lumia 800-rol lenne szo, es erre szeretnenk pl android 4.1-et ratenni.

2013. szept. 1. 12:01
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

Írtam, nem lehetséges. #2 csak ötletel ("mert mindkettő OS"), szemlátomást nem mélyedett el a témában.

Lumia 800 bootloadere inkompatibilis az Androidéval. Ráadásul ha lehetséges is lenne, elég lassan futna a droid, Lumia 800-nak csak 1 magos processzora van, és 512 MB RAM-ja.

2013. szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Abban teljesen egyetértek, hogy nem lehet rá Androidot tenni.

Viszont az, hogy lassan futna rajta, mert csak 1 magos a processzora meg csak 512 MB RAM van benne, az oltári nagy hülyeség!

Nekem Androidos telefonom van, 1 magos processzorral és 512 MB RAM-al és ebszolút nem lassú...

Az, hogy lassú lenne az attól függ, hogy hogyan optimalizálják a telefonra a rendszert.

2013. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
#5: abból indulok ki, amit láttam. Kollégám Nexus S-ére mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy fürge, pedig nem pakolta tele alkalmazásokkal. Aztán Android-féle multitaskinghoz minél több memória kell, Android 4 eleve éhesebb ilyen téren, mint a korábbiak.
2013. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az lehetseges h a bootloadert kicsereljuk?
2013. szept. 2. 10:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Én pedig a saját telefonomból indultam ki. Sima 1 magos processzor, 512 MB RAM és nem lassú.

2013. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6.

Az 1 magos egy dolog, de a procinak a sebessége is számít! Ha 1 GHz vagy az fölötti, akkor persze, hogy nem lassú! De lehet, hogy a példában szereplő egyéneknek csak max 800 megás van.

2013. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges bootloadert cserélni. De ha továbbra is kétkedsz, keress rá a youtube-on a videókra. Hidd el, tele lenne a net vele, ha valakinek sikerülne rá androidot hackelni, de konkrétan 0 van.


#8 Nem akarok leállni vitázni veled, főleg egy kérdés szempontjából irreleváns dologgal kapcsolatosan, de ha szerinted egy 1GHz/512MB RAM-os Androidot futtató készülék gyors, akkor nézz meg egy valóban gyors telefont (pl Nexus 4, hogy a platformnál maradjunk), és aztán jelentsd ki ugyanezt. Nem véletlenül gyömöszölnek bele minél erősebb hardvert az androidos készülékekbe.


#9: Nexus S 1GHz Cortex-A8 van, általad írtak alapján nem kéne lassúnak lennie. Egyébként leegyszerűsíted a dolgot, nem csak a magok száma és az órajel, hanem a magok típusa is számít (illetve főleg az).

2013. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!