Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért utálják ennyien a...

Miért utálják ennyien a Samsung-ot?

Figyelt kérdés
Miért ócsárolják ennyien a Samsungot amikor szerintem elég jó márka mindenben.

2013. aug. 31. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt hol olvastad / hallottad? Az én köreimben mindenki szereti. Nekem is van pár Samsung cuccom, kezdve a laptopommal.
2013. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Például mobil cikkeket olvasva mindenki a Samsungot ócsárolja, hogy milyen szar meg minden más
2013. aug. 31. 21:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Nemtudom, szerintem a Nokia jobb.

Abból nem spórolják ki a cuccokat, és ha egyszer leejtem nemtörik össze...

2013. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Samsungot 90%-ban az eppöl fanok utálják, fordítva ugyanígy van.
2013. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én nagyon szeretem.Okostelefonból,tévéböl nálam csak a Samsung játszik.Az elözö laptopom is Samsung volt söt a mosógép is az:D
2013. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
attól függetlenül, hogy iPhone-t használok, nem ezért nem vennék samsungot, az "almafanok" 90%-a kicsit túlzás, bár aki tudatosan vesz telefonokat, annak teljesen mind1. számomra azért nem jön be, mert nem tud semmi pluszt adni, emellett tömeggyártás az egész. nekem nem azért van iPhone-om, mert nem tudom hová tenni a pénzem, van egy iPhone 4-em, használtan megvettem, szeretem. na most, mivel a samsung a galaxy s és note szériákon kívül a középszegmensbe szánt telefonjait úgy ahogy van lesz_rja. a 3 éves iPhone 4-em még mindig friss, egy vele egykorú sgs-el meg már trükköznöm kéne, hogy az alkalmazások 99%-a elinduljon rajta...szóval nekem ez a fajta viselkedés nem jön be.
2013. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én pl azért utálom mert most már csak csücsül a trónján. Nincs süksége, hogy valami jót alkosson. A galaxy s4 gyakorlatilag egy s3 turbo. Na meg havonta kiad 2 telefont ami mind ugyan azt a dizájnt követi galaxy ez az amaz még amaz és mind ugyan úgy néz ki csak más méretű. Na meg orrba szájba nyomják a tácsvíz felületet ami úgy megfogja a telefont. Még a szaros gyenge hardverű telefonokra is azt tolják és még egy s3 nak is problémás a touchwiz mert megeszi a ramot meg a hardvert.
2013. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem sincs semmi baj a samsunggal. Telefon, TV, mosógép minden az nálunk.
2013. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a hetedik válaszoló válaszát cáfolnám, mert a samsung kiad évente minimum 30 telefont, az apple meg évente csak egyet!!!

amúgy nekem semmi bajom sincs a samsunggal, de az apple-el igen,mert ki az a hülye aki megvesz egy telefont 250000ft-ért!!??

a samsung legalább reális áron adja el a termékeit!

nem úgy, mint az apple!

amúgy az apple-el csak ennyi a bajom, az árazás!

2013. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó telefonokat csinál az apple mert valljuk be h nemigazán van olyan app ami befagyasztana egy Iphone-t.. :) meg nincsenek szaggatások meg totál stabil a rendszere. Ez annak köszönhető h évente kidob egy telefont azt szevasz :D Jah és igen, az árával én sem vagyok kibékülve.
2013. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!