Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4 "Carbon" hátlap?

Galaxy S4 "Carbon" hátlap?

Figyelt kérdés

Esetleg nem tudtok magyar boltot ahol már láttátok ezt?Mennyire lenne biztonságos külföldről rendelni?

[link]



2013. szept. 1. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen biztonságos külföldről rendelni. Pontosabban honlapfüggő, hisz vannak átverős honlapok (de itthon is), amit te linkeltél az nem olyan.
2013. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak így kicsit érdekes mert kiszállítással max 5 ezer forint és az a 2$-os kiszállítás nekem nem tűnik túl reálisnak. Aztán meg nem akarom hogy az legyen, hogy a végen 8-9 ezret fizetek az egészért.
2013. szept. 1. 02:39
 3/5 anonim ***** válasza:

pedig igen, ebay-ről megúsznád max 500 Ft-ból az egészet, amúgy nem hátlap, hanem ilyen ragasztós "fólia".

itt van például egy megbízható eladó, ingyenes szállítással kb 500 Ft-ért, amihez jár előlapi is:

[link]

2013. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja ige,fólia és amit linkeltél kb. mennyi idő után kerülne kiszállításra?
2013. szept. 1. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
2-3 hét. ha esetleg nem érkezik meg, lehet neki case-t nyitni, és visszakapod a pénzed, de 99%, hogy megérkezik. nekem idáig 1 hónapot késett egy tok. már rég visszakaptam a pénzt, le is mondtam róla, aztán egyszer csak megérkezett. de különben általában max 3 hét alatt nekem mindenem ideért kínából.
2013. szept. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!