Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most szeptemberben veszek...

Most szeptemberben veszek telefont, csakis új érdekel. Mit javasoltok és miért azt? 1. Sony Xperia Z 2. Samsung Galaxy S3 LTE 3. Samsung Galaxy S4 LTE

Figyelt kérdés
Az ár beli különbséget max az ár-érték aránnyal indokoljátok, mert kb nem érdekel mennyibe kerül! :)

2013. szept. 1. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg ha mindenkeppen droid , nem gondolkoztal htc one-on ? A ket samsungot kiejtenem,sajnos mindketto volt , kozel sem hozza azt,amit iger , a z-t egyaltlan ismerem,viszont htc one ket baratomnak is van es nagyon elegedettek vele
2013. szept. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, az is egy jó széria, de nekem a HTC nem szimpatikus! :|
2013. szept. 1. 08:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Innen a Galax S4 a legjobb.És semmivel nem rosszabb mint a HTC One.Söt ha úgy nézzük jobb is mert ebbe legalább a Samsung rakott egy csomó featuret amitöl,könnyebb,érdekesebb lesz a használat.Nekem is ilyen van és nincs az a pénz amiért lecserélném másra.
2013. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a Samsungot el is felejthetned , rondák és semmi vel nem tűnnek ki a többi telefon közűl , én a Z t venném .
2013. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz nagyon sokat költeni akkor szerintem az s3 lte is bőven megfelelő. Nekem a sima van és az is teljesen tökéletes :)
2013. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok. Z-vel egy kicsit az a bajom, hogy ugye bármi van vele nem lehet belenyúlni, mert nem tudod levenni a hátlapját.. :) Ezért picit tartok tőle.
2013. szept. 3. 06:12
 7/11 anonim ***** válasza:
S4
2013. szept. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én galaxy s3 LTE-t használok és tökéletesen meg vagyok vele elégedve,s4-ből csak az usa verziót választanám mert az sokkal okosabb az európainál pl 8magos proci 4magos helyett...xperia z-t nem választanék mert hiába full hd a kijelzője akkor is fakó mint az összes sony-nak a mai követelményeknek az s3 lte tökéletesen megfelel,ráadásul dominó csomagban most csak 89900ft!
2013. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a 8 mag nem 8 mag,hanem 2x4 , egyszerre maxium 4-et használ ..semmivel sem gyorsabb
2013. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
S4-et vettem :D
2013. szept. 13. 06:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!