Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy HTC One vagy...

Iphone 5 vagy HTC One vagy Samsung Galaxy S4?

Figyelt kérdés
Indoklást is írjatok, ha lehetne kérni.

2013. szept. 1. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

HTC One előnyök:

- legjobb kijelző

- legjobb külső/anyaghasználat

- legjobb kamera SÖTÉTBEN

- legjobb hangszóró

- nem akadozik (iPhone 5 sem, de SGS4 már igen)


HTC One hátrányok:

- nem a legjobb akkuidő (nem vészesen rossz, de van nála jobb)

- nappal elég gyenge kamera


SGS4 előnyök:

- legjobb kamera ez a 3 közül

- legjobb akkuidő

- mindenféle szoftveres extra (szvsz többsége nem valami hasznos, de ezt mindenki döntse el magának)


SGS4 hátránya:

- hiába erős a hardver, szoftveresen szar, és elég sokat akadozik (ha telepítesz rá custom romot akkor viszont ezzel nincs gond, kérdéses, hogy akarsz-e ezzel foglalkozni)


iPhone 5 előny:

- szintén jó kijelző (HTC One után a második legjobb)

- szintén nagyon jó kamera (SGS4-étől nem sokkal van elmaradva)

- szintén jó anyaghasználat


iPhone 5 hátrányok:

- iOS (ami nem szar, de Androidnál már egyértelműen rosszabb. Viszont az emberek 90%-ának az iOS is sokkal többet tud, mint amit valaha kihasználnának, netezni, játszani, facebookozni azon is tökéletesen lehet)

- rossz ár/érték arány

2013. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bakur12 válasza:

Ha nem akarod sokaig tartani, akkor iphone 5. Ezt fogod tudni a leghamarabb es legnagyobb aron eladni. Szerintem kepessegekben leggyengebb, meg az ios jo volna, de szukseged van az itunes-ra mindenhez. Pl. ha filmet akarsz nezni, az androidra megfogod s siman felpakolod semmi konvertalas nelkul es nezed fullhd-ban.

En a HTC One-t ajanlanam, ha a kamera annyira nem fontos, szerintem tul keves a mpx. Nekem most HTC One X-em van android 4.2.2-el s nagyon jo elmeny hasznalni, sokkal jobb , mint 4.1.2-vel. A sima One is azt hasznalja.

A galaxy S4 is nagyon jo telefon, vannak elonyei hardverileg, meg szoftveresen is a HTC-hez kepest, de nem annyira premium az anyaghasznalat es az osszeszereles minosege.

Szerintem, ha tuti telefont akarsz akkor az androidokkal nem nyulsz melleje.

Viszont, ha a legnagyobb presztizsu telefont akarod, a legfelvagosabbat es nem akarsz sok penzt vesziteni mikor megakarsz szabadulni tole akkor iphone. Nekem sokaig voltak iphone-jaim, s tapasztalatbol mondom. Meg egy valami vegyel gyarilag fuggetlen iphone-t, mert ha netalan kikell kodolni lehet ki sem lehet es valamilyen kikodolo SIM-et kell hasznalj a szolgaltatoi sim kartya mellett, ami penzbe is kerul, meg ha frissiteni akarod az ios-t es frissited elevultte valik a kikodolo sim s vehetsz ujat, de az altalaban hosszu idobe telik amire megjelenik.

2013. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!