Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Úgy tudom hogy van arra mód...

Dominik.ballo kérdése:

Úgy tudom hogy van arra mód hogy az ios 7-et rárakd androidos telefonra, nekem samsung galaxy ace-em va. Hogy kell rárakni az ios 7-et?

Figyelt kérdés

Nem rom-ot akarok rárakni hanem magát az ios 7-et, remélem meglehet.

Ha nem lehet, akkor az a kérdésem hogy hogy lehet a legjobban átalakítani ios 7-re az andoidot nem rommal hanem egyéb alkalmazásokkal, pl launcher, ami már megvan (iLauncher) a locksreen és a control center is megvan márcsak azt szeretném kérni hogy leírnátok honnan tudok letölteni ios7 alkalmazásokat, pl az ios 7 témájú safarit, reminder-t dialer-t notes-t stb-t android-ra?

Mindenesetre a fő kérdés hogy hogy kell ios 7-et telepíteni galaxy ace-re a másodlagos ha ezt BIZTOS hogy nem lehet megcsinálni akkor az a 2. kérdésem az ios 7-es alkalmazások androidra.

Köszönöm.



2013. szept. 1. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, nem lhet.
2013. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy 800 MHz ARM11 magból nem lesz iPhone. Max. Launcherrel. Tölts le témákat Play Áruházból (iOS 7 theme)
2013. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!