Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a koncepciója a T-mobile/HT...

Mi a koncepciója a T-mobile/HTC G1 telefonnak?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem ilyet és nem igazán értem hogy mire van kihegyezve. Fotózásra egész biztos nem. Játékra/videonézésre (meg úgy multimédiára) sem. Azt értem, hogy tesztkészülék, de pl. miért van QWERTY billentyűzete? Meg optikai egere? A böngészéshez? Vagy szerintetek mi a legerősebb pontja a telefonnak? A kezelhetőség? (mert megnéztem és érintőképernyő nélkül is lehet kezelni, a képernyője pedig a 2011-es Xperia Mini Proé-nál is élénkebb, világosabb, könnyen látható)

2013. szept. 1. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Úristen, te 2013-ban képes voltál megvenni a LEGELSŐ ANDROIDOS TELEFONT? 5 éves telefon, ne várj tőle semmit, koncepciója, hogy tudsz rajta telefonálni, semmi másra nem használható.
2013. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, gondolom a leírásból nem fogtad fel, hogy már van egy telefonom, amiből számítástechnikát csinálhatok (az Xperia Mini Pro). A kérdés nem erre irányult.
2013. szept. 1. 14:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem azt akarod tudni, mi a koncepciója a Csepel versenykerékpárnak, hisz azóta sokkal jobbak is megjelentek. Kb. ennyi értelme van a kérdésednek.
2013. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát persze, ha itt teszem fel, mert a birka nem tud mit válaszolni, csak ideböfög valamit. Akkor mi értelme van a Nokia 3310 kijelzőcserére irányuló kérdésnek? (a te felfogásod szerint semmi, mert elavult) Jaa azoknak a kérdezőknek persze foshol szólni, akik 20adszorra rakják ki a 'Galaxy Mini VS Galaxy Y' típusú kérdést. Persze igen, elhiszem, hogy begyöpösödött szürke lény vagy, aki semmit sem akar tudni semmiről, de akkor is miért teszel ilyen dilettáns kijelentéseket? 'A kérdésnek semmi értelme, mert azóta sokkal jobbak jöttek ki'. Pfff. (gondolom mindjárt kimagyarázod hogy a 'hozzászólásod' máshogy kell értelmezni)


Érdekes, hogy azokra a kérdésekre semmi kivetnivalót nem találtok, amit már huszadjára raknak ki és 3 másodpercbe kerülne az illetőnek kigoglézni. Persze gondolom most nem is fogok választ kapni, max. megy a káromkodás, értelmes ellenérvekről nem is álmodom.


Aki a továbbiakban hozzászólna, legyen szíves nem OFFolni, hanem a témához értelmes gondolato, választ fűzni,.

2013. szept. 1. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg tegyél fel valami konkrét kérdést, ne ilyen ködös baromságot, hogy mi a koncepciója... :)
2013. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja hát igen, némi szövegértésre szükség lenne...

- Mire van kihegyezve

- Mi a legerősebb pontja


Nagyon ködös...

2013. szept. 1. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6


Egyszerű: első Androidos telefon volt, tehát még egy új rendszer, csak kísérletezgettek, és mivel akkoriban még eléggé menő volt a BlackBerry, ezért is kapott egy fizikai QWERTY billentyűt. Ezen kívül nem tudom mit lehetne írni róla.

2013. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! A mobilarena tesztet is olvastam már, érdekes
2013. szept. 5. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!