Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb? Sony...

Melyik telefon jobb? Sony Xperia J vagy Nokia Lumia 520?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Nokia Lumia 520 gyorsabb, stabilabb, megbízhatóbb, egyedibb... jobb!
2013. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Épp ez az h jókat olvastam róla , de vhol írták hogy sok minden nincs benne!
2013. szept. 1. 15:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha leírod, hogy mi lenne a fontos számodra, akkor meg tudom mondani, hogy van-e/milyen, stb.!


Amúgy még fontos infó, hogy a Lumia 520-on futó WP8-as rendszer 2016-ig támogatott, tehát a szoftver addig folyamatosan frissülni fog! Tehát: ha még nem érhető el valami funkció, az nem biztos hogy nem is lesz később. Az alkalmazások elérhetősége pedig nem a WP-től függ, mert azokat nem ők írják házon belül, hanem az alkalmazások fejlesztőitől, de a növekvő Lumia-eladásoknak köszönhetően egyre többen készítik el alkalmazásaik WP-s verzióját is! :)

2013. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi, én ennyire nem értek hozzá

azt írták h a nokián nincs vakku , sonyra meg h szar az akksija

2013. szept. 1. 15:35
 5/12 anonim ***** válasza:

A Sony-ról nincs infóm, de az üzemidő sokban függ a felhasználói szokásoktól. Ezek a telefonok 1, max 2 napot bírnak általános használat mellett.


Az viszont tény, hogy a Lumia 520-on nincs vaku, mert ez a legolcsóbb WP8-as telefon, és így különböztetik meg a "nagyoktól". Az egyel drágább Lumiában, a 620-ban már van vaku.

2013. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én továbbra is a Lumia és a Windows Phone 8 óriási hiányosságának tartom, hogy sem hívásidő, sem adatforgalom számoló nincs a készülékben, és ilyen jellegű pontosan mérő alkalmazás sem áll rendelkezésre. Persze majd egyszer az Amber frissítésben lesz adatforgalom számláló, de a hívásidő is fontos lenne.


Emellett a csempék is rém unalmasak tudnak lenni. Az nem testreszabhatóság, hogy meg tudom változtatni az ikonok színét, mert a kobaltkéken kívül nincs is benne normális szín, ami jól mutatna a kijelzőn, illetve a helyzetüket. De ennyi amúgy meg még a háttér is lehet fekete vagy fehér.


Összeségében mivel lehet feldobni egy Nokia Lumia 520-at, hogy az embernek legyen kedve telefonáláson kívül - ahol ugye nem tudod mennyi időt telefonálsz - kézbe venni? Milyen ingyenes játékokat, alkalmazásokat ajánlotok?

2013. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy hete van meg. Én WP7-ről váltottam. Gyors nagyon, bár ez az alap menüben az előző Lumia 710-emhez képest nem érződik, de netnél, játékban, telepítésben, és egyéb dolgokban ott van az a két magos proci. Dolgozik benne rendesen. Viszont, sok olyan dolog van, amit szépen lassan megkapunk, mi WP felhasználók. Játékok vannak rá, sőt sok az ingyenes és használható játék is. Hívás és adatforgalom számláló az Amberrel jön, ebben a hónapban, kb 2 hét. A kamera nem rossz, de este használhatatlan.

Ha van még kérdésed szívesen segítek! :)

2013. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi!!
2013. szept. 1. 19:26
 9/12 A kérdező kommentje:
a 610 vhogy nem tetszik
2013. szept. 1. 20:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Mármint a 620-ra gondolsz? Igen, annak kicsit más a külseje, de kicsit többet is tud. Ami kinézetre hasonlít az 520-ra, az a 720, és az is igen jó telefon, csak kicsit drágább, mint a kérdésedben szereplő modellek.
2013. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!