Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi kell ahhoz, hogy a telefon...

Mi kell ahhoz, hogy a telefon csatlakozzon az itthoni géphez?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy USB kábeles vagy bluetooth vagy WiFi kapcsolat. Régebben még volt infra is. :) Lassúsága miatt azonban ma már nem találsz ilyen telót.
2013. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Van egy HTC telefonom, egy usb kábelem, internetem. Hiába kapcsolom őket össze, nincs kapcsolat. Segítenél, mi lehet a baj?

Nagggyon hülye vagyok ehhez :-)

2013. szept. 1. 17:59
 3/10 anonim ***** válasza:
A telóhoz nem adtak egy CD-t, amelyiken illesztőprogram, esetleg alkalmazás is található?
2013. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem, pedig üzletben vettem.

Na, mondom én, hogy hülye vagyok.

Szóval: az a gondom ténylegesen, hogy a géphez ugyan csatlakozik a telefon, viszont a nethez nem.

2013. szept. 1. 18:07
 5/10 anonim ***** válasza:

USB kábellel nem is lehet a nethez csatlakoztatni a telefont!


Mit akarsz egyáltalán?

Letölteni, böngészni.. mit?

2013. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Wifivel letöltöttem a telómra az OsmAnd-ot. Most szeretnék rá térképeket letölteni.
2013. szept. 1. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez az! A kérdésedben az "itthoni géphez csatlakozás" szerepelt. Nem az, hogy netezni szeretnél. WiFi van a telódban? Add meg a pontos típusát!
2013. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aha. Szóval WiFi van benne. Akkor a feladat: otthonra beszerezni egy WiFi routert. :)
2013. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell router, ad-hock kapcsolat is megteszi, én is úgy netezek itthon a telefonon.

Bár ahhoz a kérdező tudása kevés lesz.


Kérj meg valakit!

2013. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 1. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!