Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a samsung galaxy...

Betört a samsung galaxy note-om kijelzője vagyis csak az üveg, ki lehet külön csak az üveget cseréltetni? Kb mennyiért cserélik ki? Milyen szervízbe érdemes vinni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Kicserélik. Oda kell vinni ahol garanciát vállalnak rá.

[link]

Saját beszerzéssel és cserével 8 ezerből megúszod, amúgy szerintem kb 25 a szervizes móka vagy akár több is.

2013. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyárilag nem létezik csak ilyen utángyártott sima üveg. Garancia nem lesz rá mert ez csak barkács megoldás.
2013. szept. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Samsung galaxy Note 2 tört el. Olcsóbban csináltàk meg gyári alkatrész cserével, mint ha külön rendeltem volna meg. Ráadásul a szakszervízben csinálták meg nagyon olcsón a készülék árához viszonyítva.
2013. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit az ebayen arulnak az nem uveg,hanem muanyag .. Iszonyatos munka kicserelni es siman ossze lehet torni vele a kijelzot is . Hivatalosan csak a teljes modul egyben cserelheto,nagyjabol 45eFt az ara .
2013. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pontosan annyit fizettem én is anyaggal és munkadíjjal együtt.
2013. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez szép most már kb ennyiért lehet venni hasznàltan ezt a telót.Azon gondolkozok hogyha tényleg ennyibe kerülne megcsinaltatni akkor lehet,hogy inkább veszek rá fóliát,hogy nehogy bepárásodjon,mondjuk nem egy szép látvány.
2013. szept. 5. 11:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogy is! Ha egy BMW 3-asnak romlik el a motorja vagy egy BMW 7-esnek. Szerinted melyik javítása lesz drágább? A BMW 7. Mivel jó pár Millióval drágább az autó. Így van ez a mobilnál is. A Note 2 akkor került vadiújan 120000 körül. Szóval érdemesebb volt megcsináltatni.


A fóliát észre se lehet venni. Viszont óvja a telefont.

2013. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem egy samsung szervízbe ott azt mondták,hogy csak kompletten tudjak az egészet cserélni 68e ft feketébe,fehérbe 80e.ft:)egy másik szervizbe azt mondták hogy 20-30e ft ha külföldről rendelik.
2013. szept. 7. 18:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Tablet. A Note 2 phablet.
2013. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!