Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG GT 540 problem. Mi a megoldás?

LG GT 540 problem. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

szal. használtam vettem many weeks ago. aztán ráraktam az 1.6-os android alap rendszerre a 2.1-et. de nem is ez í lényeg, hnem hogy az beszart, hard reseteltem, majd felraktam a 2.3.7-et ami elvileg bootolva is volt egyben.


ez működött pár hétig, ám most, a belépési animáción nem megy tovább. azt írják, ha be tudok lépni az emergency módba, akkor meg lehet oldani, de a visszagomb kb. olyan, mint az érintőképernyő: csak akkor műkszik, ha be van kapcsolva a telcsi. szal nem tudom (hogyan kell) behozni azt í módot, és tancsitalan vagyok. Segít nekem valaki?*kap csokit*


2013. szept. 2. 15:08
 1/1 A kérdező kommentje:
am rootolva, nem bootolva, csak kíváncsi voltam, ki veszi észre a turpisságot!!
2013. szept. 2. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!