Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy Samsung galaxy s3?

Iphone 5 vagy Samsung galaxy s3?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy gazdag típus. 1x szeretnék egy jó telefont venni, megdolgoztam érte, de nem tudom melyik legyen.. nem érdekel a márka hogy húú iphone, vagy huu ez meg az.. de ezekről hallok a legtöbbet, meg mi tagadás tetszenek is. szerintetek melyikkel járnék jobban ?

2013. szept. 2. 16:49
 1/6 anonim válasza:
45%
ha mindkettő ugyanannyira tetszik a kérdésre válaszolva szerintem az s3-mal, nem kell külön itunesról zenét töltened, küldözgethetsz bluetoothon barátokkal, és szerintem sokkal kezelhetőbb is. Volt már a kezemben mindkettő és én gondolkodás nélkül s3-at vennék.
2013. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
iPhone 5? Hagyjuk már. Hol van az a jó telefontól? Túlárazott fos. Szerintem egy SOny készőlék sokkal jobban megégri, mint a 2 túlárazott vacak. Mondjuk a Samsung Galaxy S3 mini el lett találva.
2013. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Vedd figyelembe a döntésnél, hogy aki az egyiket fikázza, annak a másik max. 2 percre volt a kezében és fordítva. Sokkal jobban tennéd, ha bemennél egy boltba és segítséget kérnél az eladótól, aki érdemben tud válaszolni, mert az "ez egy túlárazott fos" nem egy értelmes, használható érv, ugye?
2013. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Nos, azt írtad, hogy jól járni akarsz, nem villogni. Akkor S3 kell neked.
2013. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
36%

iPhone 5-ömet váltottam le pár hete S3-ra, így van összehasonlítási alapom. Ez előtt soha nem volt Androidos telefonom, iPhone 4-em volt, előtte pedig régebbi típusok...

Tehát minden elfogultság nélkül állíthatom, hogy NAGYSÁGRENDEKKEL JOBB a Galaxy S3. iPhone 5 a nyomába se ér. Ahogy már előttem is írták, egy túlárazott divattelefon. Sokkal jobban jársz az S3-al, fényévekkel többet tud!

2013. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkienk:) S2 lett belőle :D
2013. okt. 1. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!