Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a HTC ONE X...

Mi a véleményetek a HTC ONE X mobiltelefonról?

Figyelt kérdés
szerintetek jo telefon?akkumulatora meddig hajtja?:D,kezelofelulettel nincs e baj,melegedessel,stb...ha lehet tapasztalatokat ;)

2013. szept. 2. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ma már nem éri meg megvenni. Tegra 3 is korosodik, az akkuideje elég vészes, melegedni is azért rendesen melegszik, stb.

Igaz, játékokat bírja, kijelzője is elég szép, külsőre sem rossz, kezelőfeület is jó, pláne majd ha lesz rá Sense 5, de én mégsem venném meg, annak ellenére, hogy HTC fan vagyok,

2013. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
és akkor melyik éri meg? vagy milyet vennél meg? új telóban gondolkodok, és mivel inkább android párti vagyok erősen a HTC felé kacsintgatok...
2013. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!