Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone feltöltőkártyás...

A Vodafone feltöltőkártyás mobil internetnél is van olyan mint a feltöltőkártyás telefonoknál hogy ha egy adott ideig nem töltök rá x összeget akkor megszűnik a számom?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Az internet nem kötelező.
2013. szept. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most ezt hogy vagy mire értetted? arra ha nem töltök rá egy ideg akk nem szűnik meg vagy mire?
2013. szept. 5. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a fogalmazásért. Siettem. Nos, a dolog úgy működik, hogy van előfizetési díja (másképp nem tudom mondani) a sima kártyás telefonnak is. Évi 3000 Ft feltöltés. Mivel a rendszerben nagyon sok az ilyen kártyás előfizetés és hogy ne terhelje a rendszert, s mivel nagyon nem tudják nyomon követni papíron (telefon szla), ezért ha nem aktív/töltesz rá pénzt megszűnik. Ellenben az internet nem kötelező. Nincs összefüggésben a telefon számmal. Így rá nem érvényesek a fent leírtak.
2013. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval elvileg megtehetem azt hogy csak akkor töltök rá amikor kell és pl ha öt évig nem kell akkor addig nem töltök és öt év után is menni fog?
2013. szept. 5. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. szept. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!