Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek pozitív vagy...

Szerintetek pozitív vagy negatív hatása lesz annak, hogy a Microsoft megvette a Nokia mobiltelefon üzletágát?

Figyelt kérdés
Mármint ránk fogyasztókra nézve.

2013. szept. 3. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hááát. Ha azt nézzük h a Skype-t is elkúrták azzal h az MSN-el összekötötték, ezután jót nem nézek ki ebből.
2013. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani... Jó is kisülhet belőle. Bízok benne.
2013. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fogyasztókra nézve biztos vagyok benne, hogy pozitív lesz. Viszont most nem lennék Nokiás dolgozó... :(
2013. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én egy kicsit tartok tőlük. Hatalmas piacot szerzett a Microsoft a Windows-zal annak idején, de azóta picit mintha leáldozott volna nekik és csak próbálnak visszajutni a csúcsra, de nem igazán sikerül nekik. Nagyon szurkoltam a Nokiának, de én nem örülök, hogy Microsofték vették meg őket. Az összes telefonom Nokia volt eddig, örültem, mikor kijöttek a Windowsos nokiák, de megláttam az internet explorer e betűjét a csempék között és le is tettem a telefont. Ki az az idióta, aki internet explorert használ még ma.. nem fogok olyan telefont venni, ami azt használja böngészőnek, amit számítógépen sem használok, mert elavult, buta és nem felhasználóbarát.
2013. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az IE Wp-n tökéletes, ne keverd a pc-t ezzel.

Aztán én remélem az MS nem hanyagolja majd el a Nokiásokat.

2013. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem szándékosan keverem a pcvel, de mivel eddig pc-n használtam, ezért arra alapoztam az előítéleteimet sajnos, ez pedig meg is akadályozott eddig, hogy kipróbáljak egy WP-s telefont.
2013. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 walker666 válasza:
Ha azt vesszük hogy a Microsoft-nak elég nagy anyagi háttere van és tudják rendesen pumpálni a lóvét, Meg így hogy egy cégé a Win me a Nokia így talán jobban tudják majd egymáshoz igazítani az op-redszert meg a hardvert. Hasonlóan mint az Apple az iPhone esetében. Így legalább rendesen optimalizálva lessz és nem úgy mint az android ami alá rakhatnak bármilyen izom brutál hardvert még azon is hajlandó röcögni meg fagyni. Most majd kapom a Droid mániásoktól hogy hülye vagyok, de tapasztalatbol mondom mivel a testvérem egy Samsung galaxy s4-et használ és van úgy hogy néha megröccen sőt nem egyszer lefagy. És azért azt nekik is be kell látniuk hogy könnyebb egy olyan operációs rendszerre appot írni amit kevés telefon használ. Szerintem pozitív hatásai lesznek hogy felvásárolta. Bár én Apple-párti vagyok mert nekem az jött be és ez a saját véleményem, de szomorúan látom hogy a Nokia ez elmult időszakban nem igazán talált magára. Kijött pár jó telefon de azok valahogy nem akartak olyan nagyon fogyni. Szerintem most van itt az esélye a Microsoft-nak hogy letegyen valami olyat az asztalra hogy arra azt mondja a nagyközönség hogy igen ez már valami. Jó lenne ha egy kicsit megszorongatná az Androidot meg az iPhone-t. Mondom ezt úgy hogy iPhone-t és Mac-et használok :D
2013. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
55%

Na akkor én jövök.

Lumia 820-am van.


A Válaszom egy nagy büdös három felkiáltó jeles NEM!!!


Meg is indokolom:

Először leszögezném: Csak az vegyen WindowsPhone-t akinek van TÜRELME!


Tehát. Maga a Nokia telefont szerintem senkinek sem kell bemutatni, a Lumiák abból is a fölsőbb kategóriások az egyik hanem a legjobbak a piacon amit a belepakolt cuccokat illeti. értem ezalatt processzor memória kamera kijelző. Tehát nem tudok ár rosszat mondani.... DE


Az operációs rendszer egy nagy mellényúlás. Tipikus példája, hogyan rontsunk el egy DOLLÁR BILLIÁRDOS üzletet.


Vegyél egy High End mobilt és rakd bele a jelenleg leg ótvarabb operációs rendszert. (JELENLEG nagyon remélem előnyösen befolyásolja a fejlesztők csapata a jövőben mert eddig harmat gyenge)


Az ötlet jó. Kezdem a nettel azon belül is a facebookal.

Ugye manapság egy ilyen okos telefon mit sem ér mobil nettel avagy Wi-Fi kapcsolattal. Az alap elgondolás jó a Windows chat rendszere amit külön használ a facebook alkalmazástól és 42342342342milliószor megkönnyíti az ember dolgát.... KÖNNYÍTENÉ HA!!!!! Működne... mert sajnos nem működik ( és innentől saját tapasztalataimat szeretném meg osztani)....


Igen tehát a telefon úgy épül fel, hogy ha akarod a facebook ismerőseid egyetlen importálással egyből a telefonkönyvbe vihetők. A Facebook app amit letöltesz az stimmel minden ismerős megvan. A Chat egy külön a telefonba alapból benne lévő chat rendszert használ öszekötve az ismerőseiddel. tehát nemkell várni, hogy megnyisd az appet simán belemész az üzikbe egyet lapozol és ott a chat. PERFEKT%%%%%%%%%%%%%


Jelenleg ez nem működik, tehát van chat de nincs.... Ha üzit kapok azt 2 hét után szoktam megkapni avagy meg sem kapom. maga a FB app egyáltalán nem reagál semmiylen beérkező értesítésre, nincs jelzés nincs élő csempe nincs semmi. KUKA! és ezt komolyan mondom.


NA..... a térkép gps és többi programmal semmi gond nincs....


DE AZ APPEK AMIKET LE TÖLTESZ.... 1/10 teljesen használhatatlan.


TEHÁT ... ha végre a winfosh hajlandó lenne foglalkozni az iparággal és fejleszteni..... borítékolom, hogy triplázná a bevételét.


DE egyelnőre nem lesz más mint elpártolás és leváltás.

Nincs fb chat , semmi értesítés ? ENNYI PÉNZÉRT? (L820 és feljebb)


Ingoványos talaj..... esteven, bocs a helyesirási hibákért és félre gépelésekért. :)

2013. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Előző vagyok, igen tehát mobilnet és WIFI NÉLKÜL*


És eztmost a többség nevében írom.


Nekem ez nem létszükséglet. De a társadalom 90% evlrája hogy a facebook zökkentömetnesen szolgáltassa az élményt.

2013. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!