Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ócsárolják a Huawei...

Miért ócsárolják a Huawei telefonokat?! Most szeretnék pár héten belül telefont venni, én kinéztem a Huawei ascend y300 telefont! Többi lent!

Figyelt kérdés
Nagyon sokan azt írták, hogy nagyon jó ,megéri megvenni! De valamiért mégis bennem van az a félsz, nehogy ne legyen jó az első hónapban már rossz stb.. Szerintetek? (hozzáteszem, most levitték a t-mobilenál az árát, 29.990 Ft) segítsetek, köszi!:)
2013. szept. 3. 17:46
 1/10 Basshunter5000 ***** válasza:
Azért mondják hogy rossz márka mert nem olyan elterjedt mint pl a samsung, sony stb. De ne hidd el. Van olyan minőségben mint a többi gyártó. Haveromnak van egy y200-a és teljesen megbízható készülék. Én azt javaslom hogy veddmeg, főleg ha csak 30 ezer.
2013. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem ócsárolják.

Ha az kell akkor vegyél azt.

2013. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van rá esély, hogy legalább másfél, 2 évig jó legyen?
2013. szept. 3. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Ki ócsárolja? Te is azt írod, hogy "Nagyon sokan azt írták, hogy nagyon jó ,megéri megvenni!", és csak benned van a félsz.

Ha valaki mégis ócsárolja, az buta és/vagy nem ért a telefonokhoz. Y300 a legjobb telefon ennyi pénzért (nem az egyik legjobb, hanem A legjobb). 1,5-2 évig szinte biztos működni fog, de hogy elég lesz-e annyi időre azt már nehéz megmondani. Igaz, hogy nem rossz telefon ennyi pénzért, de egyértelmű, hogy egy 30 rongyos telefon már ma sem a legerősebb, és nem bírja a komolyabb cuccokat, 2 év múlva még durvább lesz. Netezésre meg alap dolgokra viszont jó lesz az idők végezetéig.

2013. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mirrke válasza:

Szia, hát mi pont kifogtunk egy "beteg" példányt. Nagyon jó kis készülék csak a megérzésed mégsem alaptalan. Ajánlom figyelmedbe, miket írtak rá az én kérdésemre.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Samlika válasza:

Szia!

én is most tervezek telefonvásárlást, de nagyon sokáig nem tudtam eldönteni mennyi pénzt szánjak rá! Az az igazság rengeteg videót, tesztet, megnéztem. Arra jutottam ennyi pénzért ez a legjobb vétel. Ráadásul ez a 3. helyen az okos telefon gyártók sorában. Ha megnézek egy 89000ft-os Sony sp-t annak a kijelzője a gyengéje és még a fényképezője sem csinál szebb képeket! kérdem én akkor minek a 90000 ft, sok ember úgy sem használná ki a tudását az alapvető dolgokon felül.

Úgyhogy a y300, de végül is a te döntésed.

Ui. Minden telefon lehet szériahibás!!!

2013. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mirrke válasza:

Szia, mi nagyon megjártuk vele, olvasd el, ezért szidják, amúgy nem lenne baj vele.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mirrke válasza:
Bocsi, most látom, hogy ide már írtam korábban. Storno... :)
2013. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem baj ,köszi a választ :) az már biztos, hogy huaweit nem veszek, bármennyire is jókat írnak róla.. Helyette a samsung galaxy trend telefont néztem ki:)
2013. szept. 17. 14:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a telenorosokkal van gond, a enyém T-mobileos, és kifogástalanul működik.
2013. szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!