Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra létezik olyan...

Racz Mario kérdése:

Androidra létezik olyan program (lehetőleg ingyenes), ami kimondja a hívo nevét (ID calleren kívül)?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Legalább is magyar nyelvű biztos nem. Elárulom miért. Mert nincs száz nyelven beszélő program. Nem tudja kimondani azt hogy Steven magyarul és fordítva sem, Szalay angolul.
2013. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem magyar, vagy ha kicsit furán mondja, csak megszoktam, mert nokiában volt alabbol, most meg vettem uj telefont sony xperia L és az androidban nincs,, de azért köszi
2013. szept. 3. 19:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Ingyenesről nem tudok. Amúgy fizetős van Mariska.
2013. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kilroy ***** válasza:

1. [link]

2. [link]

Talán fent van még valahol törten az első, ha az jobban bejönne. ( [link] )

2013. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok a hülyeséghez! :) :D Ez egy némáknak kifejlesztett program. Felolvassa az applicationba beírt szöveget! Nem mondja ki hogy Kis Pista van a vonalban vagy ő hív.
2013. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam, Mariska. Pico TTS alapon nyugszik. És aránylag normálisan felolvassa. faternak csináltam meg a Galaxy S3-ra, ment rendesen. Bár engem baromira zavart, hogy beleordított a csengőhangba, hogy BEJÖVŐ HÍVÁS HÍVÓTÓL: GIPSZ JAKAB.
2013. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ezt próbáld ki.Ez van nekem is.Igaz ez fizetős.TTS Svox mariskával kombinálva, szépen működik.
2013. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

[link]

Bocsi a link lemaradt.

2013. szept. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez nem Mariska ti nagyon buták! Ez teljesen más program. A Mariskában még csak beállítási funkció sincs rá. Utoljára mondom hogy Némáknak kifejlesztett app, ami fel olvassa nem a névjegyzéket, hanem amit beírsz neki!
2013. szept. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyet kell értenem az utolsoval..nekem nem felolvaso kell, ahenm olyan, ami kimondja a hivo nevét csengéskor
2013. szept. 4. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!