Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilnetre fizessek elő?

Milyen mobilnetre fizessek elő?

Figyelt kérdés

T-mobile-nál dominos vagyok és szeretnék előfizetni mobilnetre. Keresgéltem a neten - lehet, én vagyok a hülye - de csak olyat találtam aminek a legnagyobb sávszélessége 7,2 Mbit/s. LTE-s telefonom van (SGS3), ezért valami olyan kéne, aminél nincs ilyen korlát, hanem 4G-vel is tudok netezni. Van egyáltalán ilyen lehetőség, vagy akkor csak a 7,2 MBit/s-os van?(Domino Go!Net XL)


Előre is köszönöm a válaszokat, remélem érthető volt a kérdésem!



2013. szept. 3. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs sajnos...ez egy igazi parasztság a telekomtól...kártyás csomaggal rendelkezők csak 7,2 Mbit-es sebességű netet választhatnak, még 21 megásat se...csak ha havidíjas előfizető lennél.
2013. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó basszus, akkor jól láttam. Az esetleg megoldható, hogy átálljak dominoról havi előfizetésesre? Tehát mondjuk kapnék egy új SIM kártyát, ami már előfizetéses lenne, de a számom az megmaradna?
2013. szept. 3. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
azt hiszem még kártyacsere nélkül is simán. mondjuk így a feltételeket nem tudom pontosan, de maga a kártyásról havidíjasra váltás megoldható simán.
2013. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy kell lennie valami megoldásnak.

Hát akkor nincs más hátra, mint valamelyik nap bemenni egy közeli Telekom üzletbe és átállíttatni előfizetésesre a kártyát, aztán, ha már helyben vagyok, elő is fizetek mobilinternetre.

Még egyszer köszönöm!

2013. szept. 3. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!