Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felhivtam a telenornál a 1220...

Felhivtam a telenornál a 1220 at hogy lemondjam a klikket és a nő nekem azt mondta hogy 7. ig érvényes a szolgáltatásom majd hetedikén le fog járni. Akkor ez azt jelenti h majd 7 én fogják kikapcsolni a klikket?

Figyelt kérdés
tudomásul vette h mit akarok és azt mondta h 7 én lejár illetve gondolom kikapcsolják. addig még használhatom a netet?

2013. szept. 4. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A díjat előre egy hónapra vonják le, gondolom előjegyezte hogy ne hosszabbítsák automatikusan újabb hónapra.

Az aktuális havit pedig a lejáratig használhatod.

2013. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

biztosan használhatod, aztán pedig kikapcsolják.


ezek szerint a klikk is valamilyen internet szolgáltatás. nekem a t-mobilnál van mobil internetem. és nekem is 7-e a fordulópont.

2013. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!