Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 tapasztalatok,...

Nokia Lumia 520 tapasztalatok, vélemény?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. A válaszokat előre is köszönöm!
2013. szept. 4. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó telefon nagyon. Nekem 1,5 napot bír masszív használattal. Voltak benne bugok, de egy frissítéssel megoldódott. Gyors, erős hardver, és szép kijelző, csak napfényben tükröződik.

Alkalmazások száma elég jó, minden nagyobb rendszer alternatívája megtalálható, a GPS gyors, pontos, zeneileg átlagos. Interneten villámgyors, a játékokat jól futtatja. Fotózásban szép-szép, de inkább a DSLR-em. A vonal élesség fogalma nem ismert, így kissé olajfestményes hatása van, de ha a tükör előtt pózolva baráttal/barátnővel képet a Facebookra, arra elég. Színek szépek, mondhatni, gyönyörűek. Este gyenge, mivel nincs LED villantó. A fényképezés folyamata gyors.

Telefonálásra abszolult jó. A billentyűzet jó nagyon, bár én nekem ez a 2. WP-s telóm, és az előzőn se volt másabb és nagyon jól használható. Az e-mailek jönnek/mennek, a csempék forognak pörögnek, színesek. Úgy szabod szét, ahogy akarod, úgy állítod be ahogy akarod. A Wifi gyors és erős, ahogyan a mobilnet is. 3G, Wifi, szinkronizálás 2 óránként mindent, napi 1 óra zenehallgatással, Fb nézegetéssel némi erőforrás igényesebb játékkal 1,5 napig bírja az aksi. Ma alig használtam, és 13%-ot süllyedt az aksi. Támogatott 2016-ig, 1-2 hét és itt az Amber nevű frissítés, folyton jönnek a jobbnál-jobb Nokiás cuccok rá.

Én azt mondom, hogy ennyiért lehet, hogy drágának tűnik, de ajándék. Nem véletlenül a Lumia 520 a legtöbbet eladott WP8-as telefon.

2013. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szemét t-mobilnál nem rég akcióban 28000 volt, akció nélkül 35000, tegnap óta 48000...
2013. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
48 ezer? szo pjákki
2013. okt. 19. 21:12
 4/5 2000... válasza:
Megvettük, használtuk 20 000-ért vettük amugy,és nagyon jó a képernyője, nagyon szép okos telefon, nagyon szeretjük... :)
2013. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most 28.000 Ft a t-mobiléenál a karácsonyi akcióban. Én ma vettem meg, tapasztalatokat még nem tudok írni.
2013. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!