Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP vagy LG Optimus...

Gaxal kérdése:

Sony Xperia SP vagy LG Optimus 4X HD?

Figyelt kérdés
A Sony drágább de erősebb is?

2013. szept. 4. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, az Lg sokkal jobb nyers erőben (2 magos proci vs 4 magos) én inkább a 4X-et ajánlom. És még olcsóbb is.
2013. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem miért olcsóbb az LG?
2013. szept. 4. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Jerry7: Már megbocsáss, de eszed mint egy aranyhalnak... Olvass már utána kicsit...


Kérdező: A 4X HD nem a legjobban sikerült LG telefonokhoz tartozik. A Tegra 3 kapásból megöli az egészet, hát még a szoftver. A Sony egyben gyengébb, a kijelzőben. Abban az LG odaver szépen. Minden más szempontból az SP-t javaslom.

2013. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De minek öli meg a Tegra3?
2013. szept. 4. 19:31
 5/7 dirtboy ***** válasza:

nem öli meg a tegra 3.

melegszik a teló meg jobban merül ennyi.

a 4x hd hardverei erősek,azzal nincs baj.

azzal van baj hogy kihozták rá a jelly beant aztán ott halt meg a teló,még az nem volt addig nagyon jó teló volt,de most már sok a panasz a szoftverre.

fagyogat is a teló.

nem tudom hogy tudták így elrontani,nekem optimus G van,gyárilag már jellyvel volt és szuper,fagyást még hírből sem ismeri.


sp helyett inkább lg nexus 4et ajánlok.

az sp nem nagyon éri meg az árát mikor ilyen olcsó a nexus.

2013. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És milyen hamar merül?
2013. szept. 5. 11:49
 7/7 dirtboy ***** válasza:

erről a mobilarénán lévő 4x hd hoz tartozó topikban kaphatsz választ ahol főként 4x hd tulajok vannak.

nekem optimus g van nem 4x hd,nem úgy merül mint az.

2013. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!