Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lumia 520 kijelzője és a...

A lumia 520 kijelzője és a 620 kijelzője közti méretbeli különbség nem számottevő?

Figyelt kérdés
Mindkettő tetszik, hamarosan vásárlok , de a lumia 520 4" , huawei y300ast pedig már fogtam és megtetszett (ugyebár az is 4") a 620-as pedig 3,8" ez nem nagy különbség ugye? az 520-nak jobb a kijelzőpanelje? mert az IPS, a 620-al nem tudom mi van
2013. szept. 4. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Méretben nem számottevő a különbség, és mivel a 620-on kisebb területen van ugyanaz a pixel-szám, ezért annak valamelyest szebb a képe, de ez úgyszint nem számottevő! :)
2013. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
Szerintem meg számottevő. 4"-on jobb böngészni, stb, arról nem is beszélve, hogy a 620-as alján ott a nagy üres rész a gombok alatt. Ráadásul az 520 IPS, a 620 meg sima tft.
2013. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=-tCRVP73M5k

nem tudom, de ezen a videón sokkal erősebb a 620as fényereje, a színek is erőteljesebbek rajta.

2013. szept. 4. 22:57
 4/4 Osynho ***** válasza:

Hát, most vagy a te szemeddel van baj, vagy az enyémmel :D Nézd már meg a 7. másodpercet. Mennyire fakó már a 620-as? Vagy nézd meg 2:50-től, illetve 5:30-tól a feketét.


A fényerő lehet, hogy nem a legjobb az 520-nál, azt nem tudom, még csak zárt térben láttam. Egy 620-as viszont itt van a polcomon és nekem nem jön be a kijelzője. Se a mérete, se az, hogy tft.

2013. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!