Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X re magyar nyelvet...

HTC One X re magyar nyelvet tudok tenni?

Figyelt kérdés
kb 2 hete vettem meg a telefont,es nem talalok benne magyar nyelvet ami engem idegesit..hogyan tudok bele tenni magyar nyelvet?csak ket nyelv van rajta :(

2013. szept. 4. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
morelocale2 progival
2013. szept. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a morelocale2 nem fog menni rajta-ha el is indul,akkor sem lesz magyar . A htc kemeny dio , elso korben supercidet kell irni rajta,hogy engedje a mas regios szoftvert feltenni,vagy bootloadert nyitni ,hogy custom fw-t tudj ratenni ,amiben lehet magyar nyelv
2013. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egybol engedte..es tiszta magyar..gyari szoftver van rajta ,nincs rootolva ;)
2013. szept. 6. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megmondtam, a második meg elvan tájolva xD
2013. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A morelocale nem tesz magyar nyelvet a telefonba,csak engedélyezi azt,ha a szoftverben benne van,csak tiltva . Ezek szerint megtaláltad azt az egy htc variánst,amiben ez benne volt . Nekem egyetlen HTC modellen sem működött eddig - pár huawei,zte volt ,amiket amugy is meg lehetett volna csinálni a régiókorlát törlésével.
2013. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!