Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri a Samsung...

Szerintetek megéri a Samsung Galaxy s3 minimet lecserélni egy Iphone 4 8GB-re?

Figyelt kérdés

NEM azért szeretnék Iphonet mert annyira menő,hogy alma van rajta és én is menő akarok lenni, csak megtetszett az oprendszere és pl. első hátsó kamerája jobb képeket csinál ha jól tudom( azt is tudom,hogy mindkét kamera ugyanolyan felbontású). Játszani nem igazán szoktam van egy jópár alkalmazásom a Galaxymra de igazából Viber a legfontosabb.

1.A sima iphone 4 nem fog belassulni? Egy nagyon jó barátom fél éve hozta ki tmobileból kb.


2.Tényleg sokkal jobb képeket csinál?


3.Sokkal rosszabb,mint az Iphone 4s? Tudom nagyjából ,hogy milyen belülről,meg kamera jobb, de első kamerája is jobb képeket csinál?



2013. szept. 4. 21:28
 1/6 6 Days 7 Nights ***** válasza:

Nem éri meg.

Az iphone 4 már elavult.

2013. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Androidos telót iPhonera soha nem éri meg lecserélni.Kivéve ha Galaxy Mini kategóriáról beszélünk.
2013. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az SIII Mini is kivételekbe tartozik?


Első válaszolónak: Nem annyira elavult, de azt nem tehetem meg,hogy Iphone 5-tel rohangáljak sajnos

2013. szept. 4. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
s3 mini sem az a bestbuy cucc...egyébként teljesen mind1, körülbelül 1 szinten vannak...4S azért érdemesebb, de 4 is tökéletesen használható. egyedüli probléma, hogy a 8 giga, amiből olyan 6,5 a szabad, az elég kevés, minimum 16 gigás az ajánlott, 4S-nél meg inkább 32, ha sokat videózol. ha nem, akkor ott is elég 16.
2013. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mint iPhone 4 tulaj mondom: de, elavult. Egyelőre még támogatott (ha tippelnem kéne, iOS 7 lesz az utolsó, amit megkapott), de iOS6-tól érezhetően lassabb lett.

1. Hogy érted, hogy belassul? Feltelepített appoktól nem lassul le. iOS pedig lassabbá teheti, régebbit nem telepíthetsz fel.

2. Ezt ítéld meg te. Szerintem nincs gond a kamerájával, én külön szeretem, hogy inkább zajos zajelmosás helyett. S3 minijéről meg nem tudok nyilatkozni. Itt egy meglehetősen korlátozott "teszt":

[link]

Ez alapján hol egyik, hol másik domborít.

3. Te csak önarcképet akarsz készíteni? Egyébként nem tudom, egy fényképet nem csináltam még vele. Amúgy kisebb a felbontása, mint a hátlapi kamerának.

Hogy a csere megéri-e? Ha el tudod fogadni az OS korlátait, és jobban tetszik az iOS, akkor igen.

2013. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából nem cserélném,hanem vennék egy Iphone 4et és a másikat oda adnám tesómnak. Valamiért ios oprendszert szeretnék meguntam az androidot.
2013. szept. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!