Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Cobbler kérdése:

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Igazából sose érdekelt az okostelefonok világa, ezért az előfizetésemhez nem is kértem készüléket, mivel közölték, hogy nem vagyok köteles kérni, ezt később is megtehetem. Nos most úgy néz ki, hogy az eddig használt telefonom felmondta a szolgálatot, szóval bekerülnék ebbe a világba én is. Legalább megtudom miért bújja mindenki mindig, mindenhol a telefonját.

Nos a szolgáltatómnál most 5 telefon is elérhető ingyen. (Azért nem akarok egyből 100 ezreket kiadni egy normálisabb telefonért, mert első okostelefonnak szerintem bőven jó egy 0ft-os tákolmány. Plusz mivel tudom, hogy ezek az árhoz méltóan buták, lesz okom később egy nagyobb telefont venni. Ja és igen, sokszor leejtem a telefonom, szóval inkább egy 0Ft-os törjön össze, mint egy Iphone, vagy egy Samsung, stb.)

Nos ez az 5 telefon a ZTE Atlas 3,5W, a Huawei Ascend y210, a Samsung Galaxy mini 2(ő 2ezer, nem 0Ft), az LG Optimus L3 és a Telenor One Touch C. Specifikációk alapján az Atlas lenne a nyerő, de sokan szidják az ARMv6 miatt, de nem tudom, hogy az itt felsorolt telefonokhoz képest milyen. Tehát valami okostelefon-okos segíthetne a döntésemben.



2013. szept. 4. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek túl jó telefonok neked.


VEgyél inkább egy Nokia 3410-et.

2013. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kamera szempontjából az Atlas a nyerő, csak neki vna 5 megapixeles kamerája.


memória szempontjából a Galaxy mini 2


a telenoros-t semmiképpen nem ajánlom, a processzor is gyenge, memória is kicsi


huawei ascend.. életemben nem hallottam róla, de 2 megapixeles kamerája nekem mindent elmond :D


LG Optimus hasonló tudásban a Galaxyhoz meg az Atlashoz. én az Atlas-t nem ismerem. attól függ, mire kell neked. ha fontos a fényképezője, akkor Atlas, ha nem, akkor az előző kettő közül valamelyik. Galaxynak nagyobb a belső memóriája. én inkább azt venném.

2013. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A telefon gyorsaságát legjobban mi befolyásolja az optimalizáltságon kívűl? Proci vagy a RAM?

Az Ascendnak 1Ghz-es ARMv7-es procija van holott az Atlasnak csak 800 MHz-es ARMv6-os.

2013. szept. 4. 22:51
 4/9 anonim ***** válasza:
processzortól függ
2013. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyébként tényleg azt írják az Atlas-ról, hogy gyenge telefon, meggondolandó
2013. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval az Atlas a processzora miatt feltehetően lassabb, mint egy Galaxy mini vagy egy Ascend y210.
2013. szept. 4. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:
figyelj, a Samsung elég népszerű márka és szerintem megbízható is (bár nekem Sony Ericssonom van), általában jó termékeik vannak
2013. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hosszas gondolkodás lesz az biztos, kezdek a Galaxy felé hajlani, kár, hogy nics led vakuja, és kicsit jobb felbontása. Azon is érdekes elgondolkodni, hogy ér-e 2 ezret az a tudás, amivel jobb egy Atlasnál(vagy bármelyiknél) a Galaxy mini.
2013. szept. 4. 23:02
 9/9 anonim válasza:
Most komolyan. Azt írod nem rajongsz az okostelefonokért, de már mégis vannak elvárásaid. :) Valószínűleg azért adják 0 meg 2000 Ft-ért mert nem egy csúcs készülékről van szó, kompromisszumokat kell kötni. Ha csak ennyit szánsz rá, akkor inkább samsung. Amúgy ár érték viszonyban jó még a Huawei Y300, illetve ZTE blade III is.
2013. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!