Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem androidos készüléket...

Kcsim kérdése:

Nekem androidos készüléket javasoltak, de nokia lumiát szeretem volna, de azt mondta az eladó a windows rendszerűt nem javasolja. Ti milyet javasolnátok, melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez tőled függ, hogy neked melyik szimpatikus.


Az android testreszabható (én amúgy emellett voksolnék), elég gördülékeny (4.1-től fölfele), nem fagy, megbízható. Akármit tudsz vele csinálni, úgy alakítod, ahogy akarod, millió program közül választhatsz és a 90%-a ingyenes. Nagyon jó kis alkalmazások vannak, pl. le tudod tiltani, hogy ne hívjanak rejtett számról, vagy vannak szép élő hátterek (pl galaxis, vagy vízesés) rá, szóval határ a csillagos ég!


A WP szintén stabil, gördülékeny, viszont nagyon zárt, egyszerű, kevés rá az alkalmazás (ami van viszont microsoft által tesztelt), viszont mind 100%-ban biztonságos. De gondolom nincs is rá nagyon ingyen app. Enyhén testreszabható, tudsz a csempékkel szórakozni, de nem nagy szám.


Szerintem nézz meg 2 ilyen telefont és hasonlítsd össze, neked melyik tetszik jobban.

2013. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Konkrét modellt is javasoltak, vagy csak általánosságban az androidot? Mert sanszos, hogy olyan telefont akarnak rád sózni, ami a kutyának se kell, és félnek, hogy "rájuk rohad".
2013. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én android-párti vagyok :) 100%ig testreszabható és gyors. A WP sem rossz, állítólag stabilabb a rendszere, de nekem valahogy átláthatatlan az egész.
2013. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is az android mellett voksolnék
2013. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jenő1994 válasza:
a Windows jobb mert adót tudású telefonon gyorsabb mint az android, meg az androidos eszközök nem megbízhatóak volt egy telefonom másfél év után beszart, most egy tabletem van novemberben(2013) lesz egy éves és már 2 alkalommal volt szervizben szoftver hiba miatt.
2013. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!