Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson W20i Zylo...

Sony Ericsson W20i Zylo készülék (töltő-füles) csatlakozója és a Sony Ericsson W910i csatlakozója kompatibilis egymással ha szerelő kicseréli a kettőt?

Figyelt kérdés
Barátom mobil telefon szerelő, és azt mondta, megjavítja nekem a Zylómat, aminek jelenleg szalagkábel szakadása van (vettem hozzá új szalagkábelt, azt teszi bele, de csatlakozót nem találtam) és ki kotyogósodott a csatlakozója. Azt mondja, ki lehet cserélni a W910i csatiját, ami még jó, a zylójéval. Vélemények?

2013. szept. 6. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincs olyan, hogy kompatibilis e. A régi Sony Ericsson-okban ugyanaz a csatlakozó van, ami azt jelenti, hogy minden Sony Ericsson-t ugyanolyan töltővel/fülessel lehet használni. Mind 2 csatlakozó fast port, ugyanazok!
2013. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!