Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges? Régi teló?

Lehetséges? Régi teló?

Figyelt kérdés

Van egy xperia u-m amiből elegem van meg van egy régi kék szétnyithatós motorola-telefonom csak annyi a kérdésem hogy valahogy át lehet tenni az xperia u-RÓL a motorola-telefonra a zenéket nincs rajta bluetooth,szerintem infra se :(

Arra gondoltam hogy írok a saját tel számomra egy üzenetet egy egy zenével megjön az üzi és átrakom a simkártyát a másiktelefonba és ott meglessz

Nem tudom mennyire jó az ötlet

Segítsêget köszönöm



2013. szept. 6. 17:00
 1/6 anonim válasza:
legegyszerűbb ha szerzel 1 usb kábelt fel a gépre és rá a másikra.
2013. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keresd meg mind2-nek az USB kábelét.Ha megvan akkor az xperiáról csak áthúzod a gépre a zenét, utána átdugot a motorolát ráhúzod a zenéket és kész.

Vagy ha memóriakártyán vannak a zenék, és a motorola kompatibilis az xperia memókarijával ,akkor ugyanúgy meglesznek.


Ezek csak tippek voltak, szerintem nem jó ötlet ez az sms küldözgetős dolog

2013. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy baj van nincs gép meg a motorola kábele nincs meg

Miért nem jó az sms es

Egyébként van telefon netem nem lehetne beállítani hogy a motorolán is lehessen netezni mert írja hogy lehet rajta de nekem nem megy és így letölthetném a zenéket (zene b*zi vagyok sokat jelent nekem a zene)

2013. szept. 6. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél 1000 forintért egy mp3 lejátszót.
2013. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Má van de nem tudok rá zenét tenni
2013. szept. 6. 18:28
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Feltöltöd a zenéket a felhőbe (googledrive, skydrive, dropbox, ilyesmi), a másikkal meg letöltöd magadnak.
2013. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!