Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy bírom használni az...

Hogy bírom használni az okostelefonon így az internetet?

Figyelt kérdés
vodafone-os vagyok 3000 forintonként kapok 1gb ingyen internetet, de ha bekapcsolom az adatforgalmat akkor mindig 200ft levesz a kártyáról, hogy kell használni, valamit én csinálok rosszul?
2013. szept. 6. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha kezdésnek nem váltottál díjcsomagot, akkor szopóágra kerültél... Először át kell váltani a perc+ner tarifacsomagra (TV PERCNET szót kellett küldeni a 1270re asszem) és ha visszaigazolták a tarifaváltást, UTÁNA kell feltölteni 3 rugóval. Feleségem megcsinálta, működik és nincs hiba a kréta körül.

Ha meg már megy, akkor a netinfo.vodafone.hu oldalon látod, hogy mennyi van még hátra.

2013. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kaptam én is sms-t hogy "kedves ügyfelünk, tarifádat átváltottuk vitamax prémium perc net tarifára..." szóval elméletileg át van állítva, nekem nem kellett semmi sms-t küldenem mert felhívtak hogy nem szeretném véletlenül megváltoztatni, igent mondtam rá, és azt mondták hogy nem kell semmit csinálnom át fogják állítani
2013. szept. 6. 23:04
 3/4 A kérdező kommentje:
a bónuszt megkapom mert 2gb internetem van már és 72 lebeszélhető percem szóval működik, de a net az nem nagyon akar
2013. szept. 6. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs 5let... Ügyfélszolgálatot kérdezd meg, hogy mi van.
2013. szept. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!