Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 Ios 7 probléma! Hol...

Gergo549 kérdése:

IPhone 4 Ios 7 probléma! Hol lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés
sziasztok ios 7 volt a telefonomon bekapcsolva maradt a find my iphone és ujra lett huzva mert nem tetszet a béta és most aktiválásnál az elözö gazdája apple id jét kéri mert azt hiszi hogy elhagyták t-mobile ban is probálták megcsinálni meg nagyon sokk helyen nekik sem sikerült ebbe kérném segitségeteket hogy valahogy ezt nem lehetne kikodolni vagy ilyesmi?az elözö gazdája email-jét tudom irtam neki de azt irja ki hogy megszünt fiok :(

2013. szept. 6. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Dfu modeban adj neki restore-t ,az torli teljesen a telefont es ujraaktivalhatod apple account nelkul
2013. szept. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon sokszor dfu modba raktam és ujra huztam és mindig léri ezt az id kodot
2013. szept. 7. 09:03
 3/7 anonim válasza:
Van már ios 7 ??? :O
2013. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ios 7 béta 6
2013. szept. 7. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Vettél egy iPhone 4-et, felraktad rá az IOS 7-et, csak neked nem tetszik és vissza akarod rakni a régit, de nem tudod, mivel kéri a ICloud jelszavát és felhasználóját?


Amíg azokat nem ütöd be, addig a telefont nem fogod tudni használni, ez a funkció pont lopások ellen van, pont az ilyen esetekre ha újra akarnák telepíteni a telefon szoftverét, csak akkor tudják használni ha beírják a felhasználónév és jelszó párost.

2013. szept. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen csak dfu ba raktam és ujra telepitettem és aktiválásnál is kéri nem tudod hogy lehet ezt megoldani mert nem tudom ki az elözö gazdája és ahol vettem ott sem hajlandoak kiadni kitöl vették ök t-mobile ba bementem mert csak 2 honapos a telo mondták nem tiltotta le senki kértem a javitását és azt mondták mivel nem kaptam jotálási papirt nem vállalják nem tudsz valami megoldást erre?
2013. szept. 11. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg most egy olyat probalj meg,hogy ios 6.1.3-ra allitod helyre ..hatha azzal nem fog kerni accot. De persze ez is csak dfu modeban fog menni ( a 6.1.3-at meg engedni fogja a szerver,amig ki ne jo hivatalosan a 7-es)
2013. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!