Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alaplapot mennyiért cserélik...

Alaplapot mennyiért cserélik ki, ha viszem az alaplapot?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kiszeded a telefonból, és úgy akarod cseréltetni, akkor őket szerintem az egész nem fogja érdekelni. Telefonostól kéne vinni, hogy cseréljék ki pénzért, ott kiderülne.. Az árat nem tudom, mert telefon függő az egész, hogy mennyi az alaplap ára. Ha annyira alaplapot akarsz venni, akkor ebay-en nézelődj(írd be a telefon nevét és mellé azt h motherboard). Amúgy ha cserélnék akkor úgyis az új lap árát kellene fizetni, mivel őket nem érdekli a régi szerintem.
2013. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ha te viszed az alaplapot akkor készülj rá, hogy garanciát nem fognak rá vállalni.
2013. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy magára valamit is adó hivatalos márkaszerviz nem ad el alkatrészt, csak szerződött szervizpartnereknek.

Másrészt, ha az ügyfél már megkezdte a készülék "javítását" az drágítani szokta a javítás összegét.

2013. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2 torch csavarhúzó, sima műsz. csavarhúzók, csipesz, fejlámpa, nagyító. Nagyjából ennyi kell egy teló alaplap cseréhez és alapfokú kézügyesség, de több gondosság. Ha számodra ez vállalható, akkor csináld magad.
2013. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen típusról van szó?
2013. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!