Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha valaki lehallga...

Mit tegyek, ha valaki lehallgatja a mobiltelefonomat?

Figyelt kérdés
A kérdésem tul.képpen az,mennyibe kerülne nekem,hogy ezt hivatalosan tudjam ellenőrízni az adott mobilcégnél és adnake erről hivatalos papírt,vagyis kimutatást?

2013. szept. 7. 09:01
 1/2 MrPifta ***** válasza:
a rendőrségnél vagy a szolgáltatónál érdeklődj
2013. szept. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg akkora hal vagy akit lehallgatnak? Ez nem jár minden félrelépő öntőmunkásnak. (de akkor miért itt érdeklődsz, és nem a maffiahaveroknál, ugye)

Ha valóban folyik ellened megfigyelés, rohadtul kétlem, hogy arról legális csatornákon te értesülnél "jó napot Kis Géza vagyok, engem most lehallgatnak? Várjon egy percet... Kis Géza, igen meg is van, önt már 3 hete lehallgatjuk. Köszönöm szépen, viszontlátásra"

De használhatsz más kártyákat.

2013. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!