Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs hang a telefonomon?

Miért nincs hang a telefonomon?

Figyelt kérdés
Tegnap délután fülessel hallgattam zenét aztán kihúztam és azóta nincs hang a telefonomon. (Samsung Galaxy Ace) A zene ugyanúgy megy, a hang maxra van állítva mindenhol de nem szól. Ha hívnak is csak rezeg, ébresztőnél szintén. Mi lehet a gond? Fülhallgatóval szól.

2013. szept. 7. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Elso blikkre a jack aljzatban levo kapcsolo beragadt es ugy erzekeli,mintha be lenne dugva a fules . Nincs kint a piktogramm a kijelzon kihuzott fulhallgatoval is ?
2013. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, kint van..
2013. szept. 9. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem értek a telókhoz, de olyan asszem van, hogy fülhallgatóról átállítod hangszóróra. V próbáld meg, h ki-be dugdosod a fülhallgatót.
2013. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam mindenhol nem lehet visszaállítani :S Biztonsági visszaállítást is csináltam, semmi sem történt. Tehetetlen vagyok, nem tudom mit csináljak vele :/
2013. szept. 9. 14:25
 5/9 A kérdező kommentje:
Zenelejátszóban van egy olyan hogy 5.1. hangcsatorna ami csak fülhallgatóval működik, ha kihúzom a fülhallgatót akkor kiírja hogy így nem működik a csatorna és a zene sem szól.. szóval lehet ezzel van valami probléma, de nem engedi beállítani máshogy.
2013. szept. 9. 14:28
 6/9 j.niki070 válasza:
50%
Sziasztok! Nekem is pont ugyan ez a problemam. Meg egy oraja volt a telomon hang,mostmar nincs. Es nem tom mitol. Mar mimdent probaltam:a fulhallgatot ki be huzogattam,fujkaltam bele. Es mikor bele fujtam volt hangja 5percig. Aztan megint nem. Es semmi fele beallitast nem talalok arra h h tufnam megcsinalni.
2015. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pepe91 válasza:
69%
hasonló problémám volt, menj a beállitásokba a hangokhoz és ott a hangerő lehet leállítodótt nullára azt tedd vissza hangosabbra :) nekem ez volt a gond
2015. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én bekapcsoltam, majd ki és utána megjött a hangja.
2017. márc. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
3.vagyok,azóta nekem is volt egy ilyen esetem, én földhöz (szőnyeghez ) vágtam, és utána működött. Mert én nem hallottam a másikat a telefonban, de ő hallott engem, mondtam, hogy "várjál, földhöz vágom", és utána már én is hallottam őt. Ja meg egyszer apa szájjal kifújkálta belőle a port, vagy lehet, hogy talán ecset is volt használatba véve. De simán szájjal is ment. Ahhoz leszedtük a hátlapot.
2017. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!