Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni? A telefonom...

Tudnátok segíteni? A telefonom töltése 10 mp után leáll! SOS

Figyelt kérdés
Kiírta a telefonom, hogy 11%nál kevesebb maradt az akumlátoromon, feltettem töltőre, 10 mp-ig tölti is, majd leáll a töltés. Mintha kihúztam volna. Pedig nem mozgaom a töltőt, és nem a töltővel van baj mert másikkal is póbáltam. Próbáltam kiszedni az aksit fél órára, visszadugtam,de ugyanazt csinálja:S:S most kikapcsolt állapotban próbálom tölteni, de a töltés során bekapcsol,majd újra ki, és ezt csinálja felváltva amíg le nem húzom a töltőről:SSS segítsetek légyszi! alcatel ot 995 ről van szó!
2013. szept. 7. 19:30
 1/1 Seres Timon válasza:
Valószínűleg akkor az akummulátor a rosz, ha valamilyen ismerősödnek van ugyan ilyen telefonja akkor próbáld meg elkérni egy próbára az aksiját és ha úgy megy akkor venned kell újjat, mást nagyon nem tudsz csinálni? Egy új aku kb 3-4k Ft ha jól emlékszek...
2013. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!